Výstava High End Mnichov 2017

   Od 18 - 21. května 2017 se konala druhá největší výstava High End komponentů na světě v M.O.C. Mnichov (první největší se každoročně koná v Las Vegas). I letos se naše studio účastnilo a přinášíme fotogalerii vystavených komponentů těch nejlepších značek v tomto odvětví. 

mnichov17B 

Z výstavy

 france │francouzský Cabasse│Nejlepší podání basů jsme slyšeli u Cabasse La Sphere. Tyto nadčasové reproduktory se "sci-fi mimozemským" designem patřili k tomu nejlepšímu co jste mohli na výstavě slyšet. Předváděl je majitel společnosti Christopher Cabasse.

H

bar grey mine

ukbritský KEF Po delší době jsme měli možnost slyšet vlajkovou loď značky KEF - Muon. Zapojeno v sestavě se zesilovači Arcam.

muon

bar grey mine

cz flagčeský RDAcoustic Reproduktory Evolution jsme viděli/slyšeli již na výstavě v Praze, nechyběli ani zde (tentokrát ve dvou barevných provedeních). Pokud jste zmeškali výstavu, příjďte si je poslechnout k nám do studia, kde je máme stále zapojené! 

j2A

bar grey mine

deněmecký Fischer&Fischer Značka je známá vyrobou šasi reproduktorů výhradně z břidlice, což je metamorfovaná hornina s jemnou zrnitostí, několik set milionů let stará. Unikátní sloupové reproduktory, kde si zákazník může vybrat formu úpravy povrchu břidlice - nevyhlazenou nebo hladkou. Stejně jako v Praze se jednalo o jednu z nejlepších sestav, které na výstavě šlo slyšet. Všechny reproduktory této značky lze koupit v našem studiu - jsme oficiální prodejci! 

F33

Další zajímavosti z výstavy

(zleva) 1. MBL - nejdražší sestava na výstavě v ceně necelých 400 000 Euro. │ 2. Luxusní gramofon značky Transrotor 3. Sonus Faber Lilium - druhý nejdražší model této značky, bohužel nebyl připojený, přednost se dávalo novinkám. │ 4. Wilson Audio - snad jediné reproduktory této značky na výstavě. V oblasti High End se jedná o jednu z nejkultovnějších značek vůbec.

BCD

bar grey mine

5. Focal Grande Utopia BE - nejdražší reproduktory na výstavě v ceně necelých 300 000 Euro. Bohužel, reproduktor byl jen vystaven na rotujícím kruhu, v žádné sestavě zapojen nebyl, což opravdu nechápeme. │ 6. Luxusní gramofon značky Transrotor 7. KEF - nová řada Q od této britské značky

Sx

 

bar grey mine

Kompletní galerie 

* pro pohyb v galerii mezi obrázky můžete použít šipky  ← &→ na klávesnici
 ** s ohledem na velikost galerie se může první fotka načítat trochu déle

could interested

aqwild1IMG 0851sestavy aq textstolky text sestavyB