Výstava High-End Mnichov 2018

   Přinášíme několik fotografií z naší oblíbené High-Endové výstavy, která probíhala od 10 - 13. května 2018. Jedná se o druhou největší výstavu High End komponentů na světě (ta vůbec největší se každoročně koná v Las Vegas). Byly zde např. k vidění (a někdy i k poslechu) nejdražší regálové či sloupové reproduktory na světě a několik desítek gramofonů v cenách okolo 1 - 5 mil. Kč. Více uvnitř článku. Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku, kde tento typ aktualit přinášíme nejrychleji!

dan18A 

Z výstavy

    Velký důraz byl kladen na vystavování síťových 220V kabelů - byly téměř na každém rohu. V jedné poslechovce šlo vidět dokonce jedny z nejdražších audio (i 220V) kabelů na světě. Ceny dosáhly bez problémů i na 1 mil. Kč. Tato místnost byla vyhrazena jen pro ně (pronájem takové místnosti stojí mimochodem +- 20tis €).

   Také zde vystavovatelé doslova zahltili výstavu těmi nejlepšími a nejluxusnějšími gramofony na světě. Dominovaly značky jako Transrotor, AVID nebo ClearAudio, vše většinou v cenách okolo 0,5 - 5 mil. Kč. Pro gramofony z mnichovské výstavy připravujeme samostatný článek i s videem. 

   Jen doplníme, že všechny sestavy lze koupit u nás ve studiu - jsme oficiální prodejci většiny značek prezentovaných na výstavě. 


deněmecký Burmester Rozhodně nejlepší stereo sestava v Mnichově. Cena je ovšem astronomická (necelých $300 000).

burmflags


 france │francouzský Cabasse│Narozdíl od minulého roku, letos chyběla vlajková loď La Sphere. Cabasse přinesl novinku v podobě kulatých vestaveb a na místě byl opět i majitel firmy - Christopher Cabasse. 

cabasseNEWS18


ukbritský KEF Očekáváná nová řada R bohužel zde bohužel představena nebyla. I tak měl KEF, jako vždy, vystavené téměř veškeré své portfolio. Nechyběla ani vlajková loď - božské Muony v ceně 5 mil. Kč.

kefrezs


deněmecký Fischer&Fischer Tentokrát byly vystaveny všechny aktuálně vyráběné modely značky, která je známá vyrobou šasi reproduktorů výhradně z břidlice, což je metamorfovaná hornina s jemnou zrnitostí, několik set milionů let stará. Unikátní sloupové reproduktory, kde si zákazník může vybrat formu úpravy povrchu břidlice - nevyhlazenou nebo hladkou. 

F33


usflagamerický Dan D´Agostino Na výstavě jsme mohli obdivovat vlajkovou loď této značky, v podobě jednoho kusu monobloku vážícího 220 kg (!!). Pro stereo nutno zapojit v páru spolu s předzesilovačem. Naprostý extrém ve světě High-Endu.

agostino18


usflagamerický McIntosh Na fotce novinka - první hybridní zesilovač značky. Mimojiné je k trvalé prezentaci u nás v otrokovickém studiu. Zapojujeme se značkou Bowers & Wilkins nebo KEF. 

mc18ii


ukbritský Bowers & Wilkins Pokud jste neslyšeli žádný z těchto britských skvostů, napravte to u nás v Praze! Máme zde připraveno k poslechu veškeré portfolio značky včetně legendárních šneků - Nautilus.  

bwee


usflagamerický AVID Na výstavě se představil AVID ve své vrcholné formě. Na fotce nejdražší regálové reproduktory na světě v ceně půl mil. Kč.

avi18ie


Kompletní galerie 

* pro pohyb v galerii mezi obrázky můžete použít šipky  ← &  → na klávesnici

  


Podobné články:

dynairdDynaudio Emit 20 luminK2 Jak přehrát .flac jako SACD?

facebookbutton

Novinky na Facebooku

bwirdNaše instalace v listopadu kino98 Naše domácí kino ve studiu newyork87 Exkurze McIntosh v NY