Recenze Luxman NT-07

Přinášíme první československou recenzi na první streamer japonské značky Luxman NT-07. Jaký je? 

Elektronika Praha se vrací!

Legendární česká značka se vrací s nabídkou reprosoustav v cenové kategorii od 13 000 - 27 000,- Kč! Ručně pájené spoje, luxusní design, kvalitní výroba v EU, nenáročnost na zesilovače a parádní zvuk. Více uvnitř článku.

Recenze Luxman L-509Z

 Máme ho první v EU! Luxman po šesti letech vydal nástupce svého nejvyššího modelu integrovaného zesilovače. A my ho otestovali rovnou se třemi reprosoustavami. Jaký je? První československá recenze.

Bowers & Wilkins - 805 D4 Signature ve studiu!

 K trvalým prezentacím se k nám dostala speciální edice nejvyšších a nejnovějších regálových reprosoustav značky B&W. Konkrétně model 805 D4 Signature California Burl. Jaké jsou?

Instalace Acoustic Solid a IsoAcoustik Titan Cronos

 Menší fotoreport z instalace u klienta tento týden. Ke gramofonovému stolku Acoustic Solid jsme přidali ty nejlepší antivibrační podložky kanadského IsoAcoustic, model Titan Cronos. Luxusnější phono set jen tak neuvidíte.

Síťové filtry - k čemu jsou dobré?

Menší návod pro uživatele, kteří zvažují předřadit svou HiFi sestavu síťovým filtrem.

Recenze Marantz AV10 a AMP 10

Recenze další vlajkové lodě, tentokrát extrémní dělené AV sestavy japonského guru Marantz. Cena 360 000,- Kč za set a výkon 16x 200W (8Ω) v plné symetrice? Pojďme se na tento monster-tandem podívat!

Recenze Bluesound Node X

Nejnovější streamer oblíbené značky Bluesound byl ohlášen teprve minulý čtvrtek, a my už ho dnes otestovali ve studiu. Jaký je? A co přináší nového oproti základnímu modelu třetí generace?

Recenze Devialet Phantom 103dB a 108dB

 Jsou bezdrátové, mají ohromující výkon, nadčasový "sci-fi design", přes sto patentů a vyrábějí se ve Francii. Seznamte se u nás s druhou generací Phantomů. Modely 108dB a 103dB ve studiu k trvalé prezentaci!