Čvrt století s Vámi!

 V dubnu 1996 jsme založili naše studio. Znamená to, že uplynulo již 25 let od této události. Jaké byly naše začátky a rizika? Jak jsme zvládli povodně v roce 1997? Nebudou chybět doposud nezveřejněné retro fotky z devadesátek :)

Naše Dolby Atmos 7.2.6 KEF & Trinnov kino

 Po mnoha úpravách je u nás v PPHiFi připraveno k prezentaci jedno z nejlepších domácích kin v ČR. 13 reproduktorů KEF, 2 subwoofery a 4K projektor. To vše s AV procesorem Trinnov, který používá ve svém kině např. i Madonna.

Accuphase E-800 ve studiu

Japonský Accuphase E-800. Čistá třída A se 100W na kanál! Další vlajková loď k trvalé prezentaci v PPHiFi!

Recenze Genelec G4

 Nejlepší aktivní reproduktory ve své ceně? V dnešní recenzi se blíže podíváme na druhý nejvyšší model finské značky z řady G, který máme ve studiu k trvalé prezentaci. Jak hraje ve srovnání s konkurencí?

Rozehráváme Usher Dancer Mini - Two Diamond IV!

 Do studia dorazila čtvrtá generace Usherů, sloupů s velkým potenciálem, rekordní hmotností, výjimečným designem a perfektním poměrem výkon/cena. S čím u nás hrají?

Recenze McIntosh MA 12000

První recenze v ČR! Do studia dorazila vlajková loď mezi integrovanými zesilovači McIntosh - MA 12000 - nejnovější komponent této americké značky. Jaký je? Detailní rozbor a foto.

Instalace vlajkové lodi Luxman

 V závěru roku 2020 nás u našich klientů čekaly dvě velké instalace High-end stereo sestav. První byla v kombinaci nejvyššího modelu integrovaného zesilovače Luxman s reproduktory KEF. Nechyběl samozřejmě ani gramofon.

Instalace McIntosh a KEF Blade

 Je v sestavě důležitější zesilovač nebo reproduktor? A jaká byla naše největší instalace u klienta v roce 2020?

Transrotor Jupiter k prezentaci

 Na závěr roku vždy pořizujeme zajímavé komponenty, které chcete vidět či slyšet v našem studiu. Dnes se dostalo na dlouhodobě nejprodávanější gramofon značky Transrotor, který bude v PPHiFi studiu k trvalé prezentaci.