KEF Reference 1 u nás!

 Vždy jsme je brali za nejlepší třípásmové regálovky, které jsme kdy slyšeli. Směle konkurují sloupům, jsou vyrobeny v Anglii, mají nádherný design a vypilovaný UNI-Q koax. Hrají skvěle s Luxmanem, McIntoshemAccuphase, ale i s Marantzem.

S řadou Reference máme dlouhodobé zkušenosti. Reference 1 překvapí hudební dynamikou stejně jako dva sloupové modely ze stejné řady (Reference 5 a Reference 3). Pokud nechcete velké reproduktory ale zároveň požadujete nekompromisní High-End zvuk, KEF Vás v tomto případě nemají jak zklamat.


reference1kefx1xx  detajlRef1x 

 Zvládnou bez problémů hrát i ve větších místnostech (s odpovídajícím zesilovačem klidně i v 60m²) a jsou stvořeny pro integrované i dělené sestavy. Velmi dlouhý vývoj technologie UNI-Q koaxiálního reproduktoru umožňuje kombinaci téměř s kterýmkoli zesilovačem. Věřte, že u nás hrají nejlépe se značkami McIntosh, BurmesterLuxman, Accuphase, poradí si s nimi ale i DenonArcam čiMarantz. 


 Tyto regálovky si také hravě poradí i s velmi nahlas přehrávaným metalem či rockovou hudbou, což je "nejnáročnější" žánr v High-End sestavách. Se superlativy bychom mohli pokračovat dále, ovšem nejlépe uděláte, pokud se u nás přesvědčíte na vlastní oči (respektive uši :).


Chcete slyšet KEF Reference 1? Chcete si donést vlastní zesilovač a vyzkoušet na něm
některé z třiceti reproduktorů dostupných pro prezentaci u nás?
Objednejte se u nás na nezávaznou prezentaci! Tel.: 603 581 305 nebo přes e-KEF Reference 1 u nás!.


refwholemcitnoshXXX2

Naše referenční poslechovka v celé své kráse. Regálovky KEF Reference 1, zesilovače McIntosh MA 12000, Accuphase E-650, E-800, MarantzCD Marantz SA KI Ruby Gold, streamer Lumin, gramofony Acoustic Solid a Transrotor, přenoska Accuphase AC-6, phono předzesilovač Accuphase C-47 a ebenové rameno Reed 3P.