McIntosh MA252 u nás ve studiu v Otrokovicích!

   Před několika hodinami k nám ze státu New York dorazil dlouho očekávaný první hybridní zesilovač značky McIntosh MA252. Nezapře designovou inspiraci vůbec prvním zesilovačem tohoto výrobce ale jeho kvality jsou naštěstí hlavně v tom, co je uvniř a co umí. Od té doby, co v našem otrokovickém studiu hraje, jsme se od něj nemohli odtrhnout, a proto jsme si našli čas na napsání tohoto článku až teď. Jaký je?

mc252cB

   Rovnou můžeme napsat, že tento luxusní zesilovač by měl s ohledem na podání zvuku stát dvakrát tolik. A jaké jsou jeho hlavní přednosti? Perfektní dynamika zkloubená s nejdražší vlastností každé sestavy -  s nemizejícími detajly u přehrávání při slabší hlasitosti. Zkoušeli jsme ho připojit ke KEF Reference 5, B&W 702 S2, KEF R700 i k regálovým R300, se kterými si hravě poradil, ikdyž zde již byl potenciál slabších reproduktorů využíván nadoraz. Jako zdrojový komponent nám posloužil výborný Bluesound Node 2Tento týden ho ale samozřejmě vyzkoušíme i s nejlepším streamerem u nás - s Luminem. Kromě konektivity RCA tedy disponuje i symetrikou - na zadní straně naleznete jeden pár XLR vstupů. Nechybí ani vstup pro gramofon nebo subwoofer. V poměru cena/výkon se tedy dostáváme na snad nejlepšího zástupce v kategorii zesilovačů, a to nepočítáme hodnotu v podobě exkluzivní značky!


mc1i


   Pokud Vám tedy nevadí kombinace tranzistoru s lampou, nový McIntosh Vás rozhodně nezklame. Vzhled je exkluzivní, originální, jiný než u ostatních značek a jeho universálnost je na nejvyšší úrovni - sedne si s téměř každou značkou reproduktorů (snad kromě Dynaudia, kde i samotný výrobce nám potvrdil, že s McIntoshem si zkrátka nerozumí). Nesmíme zapomenout dodat, že si tento nový integrovaný zesilovač můžete přijít poslechnout k nám do PPHiFi studia v Otrokovicích - bude u nás k trvalé prezentaci zákazníkům po celý rok. V neposlední řadě, je zde možnost poslechu také v naší externí poslechovce v Praze (po objednání na tel. 603 581 305).

odkaz na eshop


mc2i


mc3i

 


mc4o


mc5i


Podobné články:

dynairdDynaudio Emit 20 luminK2 Jak přehrát .flac jako SACD?

facebookbutton

Novinky na Facebooku

bwirdNaše instalace v listopadu kino98 Naše domácí kino ve studiu newyork87 Exkurze McIntosh v NY