Nejlepší sestava v ceně do 25 000,- Kč - Dynaudio Emit 20 a Denon DRA-F109!

  K trvalé prezentaci zákazníkům jsme před týdnem nazbrojili do studia v Otrokovicích sestavu, která hraje na svou cenu neskutečně dobře. Jedná se o regálové reproduktory Dynanudio Emit 20 a o jeden z nejlevnějších integrovaných zesilovačů značky Denon - DRA-F109.

dynaudio artB

  I tak levný zesilovač nemá s Emity problém a tak ho můžeme doporučit i navzdory všem zažitým pravidlům, že zesilovač by měl být ve stejné (nebo výšší) ceně než reproduktory. Zvlášť značka Dynaudio byla vždy na a zesilvoače velmi náročná. Zde to ovšem neplatí a můžeme říct, že v této cenové kategorii neznáme konkurenta na stejné úrovni. Když to shrneme, zesilovač Denon za 5 a půl tisíce korun předvádí divy a Dynaudio se mu zdá být vynikajícím partnerem. Pokud tedy plánujete zakoupit jako vánoční dárek sestavu, která je v příjemné cenové kategorii ale útočí na dražší střední třídu, tato sestava se zdá jako ideální řešení. Cena reproduktorů a zesilovače je skvělých 24 290,- Kč. Před samotnou koupí doporučujeme poslech v naší prodejně. Určitě Vás překvapí, minimálně jako nás!


SSD3xsmallest

* Nejvýhodnější sestava (reproduktory & zesilovač) do 25 tis. Kč? S velkou pravděpodobností je to právě tato!


  Další novinkou, kterou máme tento měsíc na prodejně je vyšší třída regálových reproduktorů Dynaudio Special Forty. Máme ji připojenou se zesilovačem Denon PMA 1600 a SACD přehrávačem DCD 1600. Také připomínáme, že máme k trvalému poslechu na prodejně možnost poslechu nejdražších regálových reproduktorů značky Dynaudio Contour 20. A když už jsme u těch nejdražších regálových reproduktorů, do konce listopadu máme v naší hlavní poslechovce připojeny k monoblokům McIntosh nejdražší regálové reproduktory na světě vůběc - Sonus Faber Guarnery. Pro více informací nás nezapoměňte sledovat na našem facebookovém profilu, kde najdete vždy ty nejaktuálnější informace!


SSSA2x

* Další novinka u nás v HiFi studiu - Dynaudio Speciál Forty. Regálovky vyrobené k 40. výročí této dánské značky


 

Podobné články:

s3Novinky na Facebooku
luminK2 Jak přehrát .flac jako SACD? duneBENejlepší multimed. centrum
denonlitmodNovinky Denon ve studiu kino98 Naše domácí kino ve studiu newyork87 Exkurze McIntosh v NY