Recenze Pro-Ject STREAM BOX S2

 Malý levný streamer s jednou z nejlepších aplikací na trhu. Trvale v PPHiFi k prezentaci! Cena 6 490,- Kč. Recenze uvnitř článku.

RECENZE USHER SD-500 DIAMOND

  V květnu jsme slíbili bližší pohled na první vzorek regálového reproduktoru SD-500 Diamond. Tady je!

Fischer & Fischer SN70 opět u nás

Němečtí Fischer & Fischer vyrábí jako jediní na světě high-endové reprosoustavy z břidlice, materiálu, který odpočíval v zemi posledních 500 000 000 let. 

VicTotem ve studiu!

  Tentokrát žádný dlouhý článek. Pouze představení absolutní novinky značky Vicoustic   v  otrokovickém PPHiFi. A jak aktuálně vůbec vypadá náš hlavní showroom?

Návrat značky Usher

 Je to už více než 10 let, kdy jsme v našem studiu poprvé poslechli značku Usher. Od té doby si tento taiwanský výrobce ušel velký kus cesty. Více uvnitř článku.

Luxman L-509X v PPHiFi!

  Jaké jsou naše postřehy za tak krátkou dobu, kterou se u nás "ohřál"? Pět dní po naskladnění byl totiž prodán. Ve studiu v Otrokovicích očekávejte další kus k prezentaci do týdne. 

Podruhé u McIntosh v New Yorku

  Po dvou letech jsme navštívili prezentační prostory World of McIntosh Townhouse na spodním Manhattanu. Jak se nám zde líbilo tentokrát?

USHER SD-500 DIAMOND ve studiu

  Po několika letech máme tu čest představit novinku značky Usher, která opět míří na evropský trh. Perfektní regálovky jsou aktuálně u nás ve studiu připravené k prezentaci se zesilovači Luxman.

Vlajková loď GoldenEar u nás!

  Ve studiu přibyl nejvyšší pár sloupových reproduktorů americké značky GoldenEar Triton Reference. Jak je u nás zvykem, bude k dispozici k trvalé prezentaci v otrokovickém PPHiFi studiu.

Game of Thrones po 595 dnech

  Po necelých 600 dnech se vrací nejpopulárnější seriál světa s poslední 8. sérií. Co si o tomto seriálu myslíme my? A na jaké alternativy se dívat?

TOP sestava do 20tis?

Jakou sestavu bychom si vybrali v ceně do 20 000,- Kč s maximálním možným poměrem výkon / cena? Více uvnitř článku. 

Fakta o Leaving Neverland

  Po zhlédnutí dokumentu Leaving Neverland se musíme trochu rozepsat. A rovnou dodáme, že se určitě nenecháme inspirovat mnoha rádii, Simpsnama nebo značkou Versace a naši nabídku Jacksona na vinylu, CD i BluRay stahovat nebudeme.

Tidal offline? Má to háček

  Jak je na tom nejpopulárnější HQ streamovací služba s ukládáním a následným přehráváním hudby bez internetového připojení? Vše co jste potřebovali vědět o této problematice uvnitř článku.

První gramofon s levitujícím talířem

  Poprvé jsme ho viděli! O levitující talíř za pomoci elektromagnetů se pokoušelo již v minulosti mnoho výrobců. Poprvé se to povedlo až značce Mag Lev. 4K video uvnitř článku.

Instalace u klientů 2019

  Mrkněte na naše instalace u klientů za poslední 2 týdny. Nemusíme snad ani psát, že opět vedou v popularitě komponenty ze stáje B&W, KEF, Luxman  a McIntosh. Nebo ano? :)

Acoustic Solid 111 ve studiu!

 Stihli jsme to ještě v lednu - do studia právě dorazil referenční gramofon německé značky Acoustic Solid. Objednejte se u na poslech - exkluzivně pouze u nás!