Burmester 039 a 035 u nás

 Do studia se nám dostala dělená sestava zesilovačů Burmester - předzesilovač 035 a koncový stupeň 039. Více uvnitř článku. 

R2D2 ve studiu!

 Možná jste si všimli, někteří osobně, někteří z videa či fotek, že v našem domácím kině můžete nově obdivovat nejslavnějšího a nejdrzejšího robota ze Star Wars. A to rovnou v životní velikosti. Jak se k nám ale vůbec dostal? 

Dynaudio Confidence 30 u nás!

 Ve studiu máme na pár týdnů zapůjčené sloupy dánského Dynaudia. Testujeme s Octave a McIntoshem. Přijďte si je k nám poslechnout do studia v Otrokovicích u Zlína.

Luxman D-03X - čtenář not

 Dnes přinášíme článek zakladatele studia s filosofickým nádechem. "Nikdy nenapíšu notu, která by nemilovala vedlejší notu." Těmito slovy vyjádřil svou práci W. A. Mozart. Jakou souvislost má tato fráze s nejnovějším CD přehrávačem Luxman?

Upgrade řady 600 značky B&W!

Legendární řada 600 populárního britského výrobce dostala výroční edici s vylepšenou výhybkou, výškovým reproduktorem a v neposlední řadě novou variantou v olivové dýze.

 

Acoustic Solid - Solid Edition New ve studiu

 Gramofony německé výroby, Acoustic Solid a Transrotor  dlouhodobě nemají ve své třídě konkurenta. To platí, jak pro kvalitu zpracování, tak pro design. Dnes k nám do studia dorazil další kousek k trvalé prezentaci.

Recenze Acoustic Solid 111 Metal Reference

 Jaké jsou naše zkušenosti po půlročním používání oblíbeného modelu Acoustic Solid? Více uvnitř článku.

Streamer, gramofon nebo CD?

 Výběr zdrojového komponentu pro Vás bude mnohem snažší po přečtení dnešního srovnávacího článku.

Jaký gramofon vybrat?

 Minulý týden jsme si udělali radost a rozbalili téměř nesehnatelný trojvinyl History Michaela Jacksona. Na kterém gramofonu jsme hráli? A jaké jsou vůbec nejlepší gramofony v poměru výkon/cena?