VicTotem ve studiu!

  Tentokrát žádný dlouhý článek. Pouze představení absolutní novinky značky Vicoustic   v  otrokovickém PPHiFi. A jak aktuálně vůbec vypadá náš hlavní showroom?

Návrat značky Usher

 Je to už více než 10 let, kdy jsme v našem studiu poprvé poslechli značku Usher. Od té doby si tento taiwanský výrobce ušel velký kus cesty. Více uvnitř článku.

Luxman L-509X v PPHiFi!

  Jaké jsou naše postřehy za tak krátkou dobu, kterou se u nás "ohřál"? Pět dní po naskladnění byl totiž prodán. Ve studiu v Otrokovicích očekávejte další kus k prezentaci do týdne. 

Podruhé u McIntosh v New Yorku

  Po dvou letech jsme navštívili prezentační prostory World of McIntosh Townhouse na spodním Manhattanu. Jak se nám zde líbilo tentokrát?

USHER SD-500 DIAMOND ve studiu

  Po několika letech máme tu čest představit novinku značky Usher, která opět míří na evropský trh. Perfektní regálovky jsou aktuálně u nás ve studiu připravené k prezentaci se zesilovači Luxman.

Vlajková loď GoldenEar u nás!

  Ve studiu přibyl nejvyšší pár sloupových reproduktorů americké značky GoldenEar Triton Reference. Jak je u nás zvykem, bude k dispozici k trvalé prezentaci v otrokovickém PPHiFi studiu.

Game of Thrones po 595 dnech

  Po necelých 600 dnech se vrací nejpopulárnější seriál světa s poslední 8. sérií. Co si o tomto seriálu myslíme my? A na jaké alternativy se dívat?

TOP sestava do 20tis?

Jakou sestavu bychom si vybrali v ceně do 20 000,- Kč s maximálním možným poměrem výkon / cena? Více uvnitř článku. 

Fakta o Leaving Neverland

  Po zhlédnutí dokumentu Leaving Neverland se musíme trochu rozepsat. A rovnou dodáme, že se určitě nenecháme inspirovat mnoha rádii, Simpsnama nebo značkou Versace a naši nabídku Jacksona na vinylu, CD i BluRay stahovat nebudeme.

Tidal offline? Má to háček

  Jak je na tom nejpopulárnější HQ streamovací služba s ukládáním a následným přehráváním hudby bez internetového připojení? Vše co jste potřebovali vědět o této problematice uvnitř článku.

První gramofon s levitujícím talířem

  Poprvé jsme ho viděli! O levitující talíř za pomoci elektromagnetů se pokoušelo již v minulosti mnoho výrobců. Poprvé se to povedlo až značce Mag Lev. 4K video uvnitř článku.

Instalace u klientů 2019

  Mrkněte na naše instalace u klientů za poslední 2 týdny. Nemusíme snad ani psát, že opět vedou v popularitě komponenty ze stáje B&W, KEF, Luxman  a McIntosh. Nebo ano? :)

Acoustic Solid 111 ve studiu!

 Stihli jsme to ještě v lednu - do studia právě dorazil referenční gramofon německé značky Acoustic Solid. Objednejte se u na poslech - exkluzivně pouze u nás!

Cabasse Pearl ve studiu!

  Stejně jako minulý rok, o novinky v našem HiFi studiu v Otrokovicích není a nebude nouze. Právě k nám dorazil nadčasový Cabasse Pearl Black.

Pět nejlepších reproduktorů na světě

  Jaké reproduktory bez ohledu na cenovou kategorii jsou podle nás nejlepší na světě? Výběr zvolil přímo majitel studia PPHiFi na základě své více než 25 leté praxe v oboru.

McIntosh MCD-550 v PPHiFI!

  Začátek roku je pro nás rozhodně ve znamení americké značky McIntosh. Nyní máme ve studiu v Otrokovicích SACD přehrávač MCD-550, přímo ve stolku pod McIntosh 1.2kW monobloky.