Dynaudio Confidence 30 u nás!

 Ve studiu máme na pár týdnů zapůjčené sloupy dánského Dynaudia. Testujeme s Octave a McIntoshem. Přijďte si je k nám poslechnout do studia v Otrokovicích u Zlína.

Luxman D-03X - čtenář not

 Dnes přinášíme článek zakladatele studia s filosofickým námětem. "Nikdy nenapíšu notu, která by nemilovala vedlejší notu." Těmito slovy vyjádřil svou práci W. A. Mozart. Jakou souvislost má tato fráze s nejnovějším CD přehrávačem Luxman?

Upgrade řady 600 značky B&W!

Legendární řada 600 populárního britského výrobce dostala výroční edici s vylepšenou výhybkou, výškovým reproduktorem a v neposlední řadě novou variantou v olivové dýze.

 

Acoustic Solid - Solid Edition New ve studiu

 Gramofony německé výroby, Acoustic Solid a Transrotor  dlouhodobě nemají ve své třídě konkurenta. To platí, jak pro kvalitu zpracování, tak pro design. Dnes k nám do studia dorazil další kousek k trvalé prezentaci.

Recenze Acoustic Solid 111 Metal Reference

 Jaké jsou naše zkušenosti po půlročním používání oblíbeného modelu Acoustic Solid? Více uvnitř článku.

Streamer, gramofon nebo CD?

 Výběr zdrojového komponentu pro Vás bude mnohem snažší po přečtení dnešního srovnávacího článku.

Jaký gramofon vybrat?

 Minulý týden jsme si udělali radost a rozbalili téměř nesehnatelný trojvinyl History Michaela Jacksona. Na kterém gramofonu jsme hráli? A jaké jsou vůbec nejlepší gramofony v poměru výkon/cena?

Výkup starých repro za 100%!

 Pokud plánujete nákup nových reproduktorů, nikdy nebyla lepší příležitost! Váš vysloužilý model totiž vykoupíme za plnou cenu, kterou jste za něj tenkrát platili, byť to bylo třeba v roce 2003! Podmínky akce uvnitř článku!

 

AV receiver vs stereo zesilovač

 Jedna ze zásadních věcí, kterou musí uživatel zvážit při výběru ozvučení místnosti. Uvnitř článku poradíme, jaká konfigurace je pro Vás ta nejlepší. Mimochodem, o metafory dnes nebude nouze :)