Nejčastější dotazy ohledně eshopu

 • Jsme plátci DPH (lze odečíst daň pro plátce DPH)
 • Na veškeré zboží v eshopu poskytujeme standartní záruku 2 roky (i pro plátce DPH)
 • Na prodejně lze platit jen v hotovosti (kartou ne)
 • Na Slovensko zasíláme jen po domluvě
 • Lze platit pouze v hotovosti (na dobírku) nebo převodem na účet
 • Objednané zboží lze vyzvednout na prodejně
 • Reklamace vyřizujeme do 30 dní. Zpravidla jsme však schopni zboží reklamovat do 14 dní. Zda je zboží poškozené posuzujeme sami hned po doručení reklamovaného produktu, proto se doba reklamace zbytečně nenavyšuje.
 • V eshopu lze nakoupit i bez registrace.

 Kamenná prodejna - 22 let na českém trhu

 • 6 poslechových místností s možností slyšet a posoudit audio řetězce světových značek
 • Trvalá prezentace domácího kina s projekcí videa & zvuku 3D (Dolby Atmos,  DTS:X a 4K)
 • Návrhy a řešení audio/video instalací a realizace u zákazníka na klíč
 • Akustické úpravy poslechového prostoru pro dokonalý zvuk hudby a srozumitelnost dialogů
 • Nabídka s doporučením na vybrané komponenty, reprosoustavy a kabely
 • Návrhy a realizace síťového připojení a nastavení  pro poslech z digitálních datových uložišť v kvalitě DSD
 • Začlenění audio/video aparatury bez rušivých vlivů na design interiéru včetně odborného uložení zařízení do speciálního nábytku
 • Velký výběr hudebních nosičů CD, DVD, Blu-ray a LP s možností poslechu přímo ve studiu
 • Kompletace a seřizování gramofonů přímo u zákazníka
 • Specializace na HighEnd komponenty a reprosoustavy nejvyšší kategorie
 • Řešení problému rušení elektrické sítě pomocí aktivních a pasivních filtrů a speciální kabeláží
 • Výroba speciálního nábytku pro hifi a HighEnd komponenty podle požadovaných rozměrů a povrchové úpravy
 • Realizace a návrhy profesionálního ozvučení sportovišť, kaváren a dalších společenských prostor
 • Odborné poradenství a testování audio řetězců pro poslech stereo a domácí kino
 • Poradenství ve všeobecné počítačové problematice

Dostupnost

 • 40 minut po dálnici z Brna na Zlín. Dálnice končí v Otrokovicích odkud  jste do 5 minut u nás.
 • 100 metrů od vlakového nádraží v Otrokovicích - 3 minuty chůze.
 • Možnost parkovacích míst (zdarma) přímo před studiem

Mapa ZDE


Obchodní podmínky a formuláře


Z historie našeho studia

V květnu 1996 jsme založili naše studio. Znamená to, že uplynulo již 22 let od této události. Jak se za tu dobu změnil vývoj High-End komponentů a jak internet ovlivnil naši firmu?


oldest

   Když jsme v roce 1996 vstoupili na rozvíjející se trh se spotřební elektronikou tak se právě rozbíhala mobilní komunikace a internet nabízel možnost uveřejnit reklamu v podobě obrázku se základními údaji prodejce. Mít internetové stránky v té době neznamenalo nic důležitého. Na českém trhu se etablovaly značky, které jsou dnes běžným pojmem a v té době byly pro běžného člověka naprosto neznámé. Pro domácí kino tehdy platilo, že základním komponentem je stereofonní video rekordér. Pouze stereo signál dokázaly první AV Receivery poslat i do zadních reproduktorů, které ale disponovaly pouze mono informací. Velkou změnu v tomto ohledu přinesl až DVD přehrávač s plnohodnotným prostorovým režimem 5.1. Jako základ domácího kina jsme si jej do studia pořídili v roce 1997 a nesl značku PanasonicNejvětší televizor měl úhlopříčku 80 cm a projektory byly velmi drahé s velmi nekvalitním obrazem. Je to teprve 21 let ale v tu dobu jsme žili v elektronickém pravěku.    

   Rozvoj počítačové technologie odváděl postupně hifi nadšence na slepou ulici, když se domnívali, že jim počítač hifi systém nahradí. CD mechanika, zvuková karta a k tomu připojené reproduktory ale zdaleka nebyly kvalitním řešením. Nákup tehdy drahých počítačů většinou nedovolil rodinným rozpočtům pořizovat i drahé hifi komponenty a reproduktory. Po 20. letech je situace naprosto jiná. Levné počítače pro každého jako samozřejmost a jejich obrovský vliv na možnosti hudebního i filmového světa. PC technologie jako špičkový produkt audio/video řetězce. Úžasné spojení světa hifi a PC a dokonce hifi a mobilních telefonů.


posl2006A170

* Na obrázcích můžete vidět poslechovou místnost č.1 v roce 2006 (vlevo) a v roce 2015 (vpravo)

** V galerii (dole) potom můžete vidět něco málo z historie pphifi studia


    Velmi výraznou změnou je také dostupnost kvalitních hudebních i filmových titulů. Nabídka převyšuje poptávku a streamovací služby nabízí téměř vše a okamžitě. Nabídka fyzických nosičů hudby se rozrůstá o dlouho zapomenutý a znovu objevený vinyl. Pamatujete na půjčovny CD disků? Věřím, že určitý odliv od tohoto formátu nebude tak dramatický jako odchod od vinylu k CD v posledních dvou dekádách minulého století, který znamenal pro mnohé ztrátu velmi kvalitního hudebního materiálu, kterého se zbavovali za zlomek původních cen. Jak rádi by dnes tuto sbírku vlastnili.

   Vyměnit své sbírky CD nosičů za hudbu na datových úložištích by mohla být podobná chyba. Obojí může žít vedle sebe. Původní CD disky AAD totiž měly analogovou majoritu, kdy jen poslední krok znamenal digitalizaci. Dnes již můžeme hovořit o digitální kontaminaci téměř ve všech krocích zrodu hudebního materiálu. Čistý analog na vinylu je také vzácnost a většinu nových titulů bychom mohli označit „DDA“. Dříve analogové záznamy se digitalizovaly a digitální se dnes přepisují na analog, aby mohly být vydány na LP. Samostatnou kapitolou je REMASTERING, který původní hudební nahrávky úplně mění k obrazu zvukového inženýra a nikoli skladatele a interpreta. Úroveň hlasitosti nahrávek je tak vysoká, že se úplně vytratí dynamika, která logicky pracuje na principu tichých a hlasitých pasáží, které daná skladba obsahuje. Zesílení středu nahrávky znamená ztrátu těchto pasáží a totální likvidaci původního záznamu. I tomu se říká (neplatí to ve všech případech) remastering. Také se zbavujete původních CD disků a kupujete remasterované. Z výše uvedeného platí, že většinou děláte chybu.   

   Internet jako reklama byl před 22 lety z obchodního hlediska bezvýznamný. Dnes je natolik zásadní, že je obchod na internetu postaven. I naše (dříve zásadně jen) kamenné hifi studio udělalo ten krok a přidalo k této tradici i e-shop kde jsme oslovili i ty zákazníky, se kterými bychom se nikdy nepotkali. Věříme, že i tato nová, pro nás doplňková služba maximálně uspokojí naše zákazníky. Jako bonus jsme připraveni i pro zákazníky, kteří klikli na náš košík pomoci s výběrem, odborným poradenstvím a dalšími navazujícími službami. 21 let našich zkušeností pro Vás, naše zákazníky.