Luxusní stolek Spectral - Instalace v lednu

  V první polovině ledna roku 2018 jsme byli již na několika instalacích u zákazníků. Tentokrát jsme sestavili luxusní stolek Spectral HSL 1203. Více uvnitř článku.

spectral mainb 

  Naše studio se dlouhodobě zaměřuje také na Hi-Fi (resp. High-End) nábytek - stolky, stojany a příslušenství ke komponentům. Dokonce máme i vlastní výrobu dřevěných stolků dle přání zákazníka (viz. článek zde). Značka Spectral patří ovšem mezi naše nejprodávanější značky v tomto sortimentu zboží. Podobně jako nejluxusnější Bassocontinuo nebo Norstone nabízí stolky těch nejvyšších tříd a toho nejhezčího designu. Základní materiál firmy Spectral na výrobu stolků je primárně sklo, a to čiré nebo tmavé, jak bylo v tomto případě. Vzhled je opravdu nádherný, stejně jako bytelnost a snadné složení samotného stolku (okolo 40min ve dvou lidech). Stolek byl určen k základním komponentům domácího kina - reproduktory KEF Q650, Q350, Q950, subwoofer GoldenEar Forcefield 4 a AV receiver ONKYO TX-RZ820. Posuďte sami.


2018start12018start1b2018start1c

* Spectral HSL 1203 v černém skle


 Pokud máte zájem o domácí kino (včetně instalace) budeme rádi, pokud se na nás obrátite! :) Pro nejaktuálnější novinky nás nezapomeňte sledovat na Facebooku!

odkaz na eshop


Podobné články:

dynairdDynaudio Emit 20 luminK2 Jak přehrát .flac jako SACD?

facebookbutton

Novinky na Facebooku

bwirdNaše instalace v listopadu kino98 Naše domácí kino ve studiu newyork87 Exkurze McIntosh v NY