Devialet Phantom - kompletní řada u nás ve studiu

  Z bezdrátových reproduktorů značky Devialet jsme byli překvapeni již v říjnu, kdy jsme si pořídili k trvalé prezentaci do studia v Otrokovicích model  Phantom Gold. Nyní jsme naskladnili i zbylé 2 modely této futuristické řady. Jak jim to u nás sluší? Uvnitř HQ fotografie.

phantomLINKb

  Bezdrátový reproduktor, streamer a zesilovač v jednom. Stačí Vám jen 220V zásuvka a můžete hrát (respektive streamovat). K devialetům nepřipojíte nic analogového - je určen na čistý streaming z Vašeho uložiště v telefonu či tabletu, poslech internetového rádia a hlavně streamovacích online služeb jako je Tidal nebo Spotify. Reproduktory lze také připojit (přes optiku) k TV nebo k PC. Budoucností (což je záležitost firmwarů) je zapojení Phantomů do domácího kina, což se bude řešit pravdepodobně již příští rok. 


DSC03454sxySMALDSC03484sxSMALL

* Fotografie se po rozkliknutí otevřou ve vysokém rozlišení (okolo 8MB). 


  Design těchto francouzských klenotů můžete posoudit sami. Někomu se líbí opravdu hodně, někteří ho nepřekousnou. Zvukové kvality doporučujeme posuzovat u nás na prodejně na vlastní uši. Pravděpodobně budete hodně překvapeni co tento nadčasově vypadající reproduktor ve stereu zvládne předvést, a hlavně jakým způsobem! Měniče se v basových frekvencích efektně pohybují, cítíte akustický tlak na hrudi a to nejdůležitější - je zde úžasná dynamika, a to i při tichém poslechu. Viz. naše recenze zlaté (Phantom Gold) verze zde.


DSC03472sxSMALL

* Fotografie se po rozkliknutí otevře ve vysokém rozlišení (okolo 8MB).


Jste zváni na poslech do Otrokovic.Podobné články:

dynairdDynaudio Emit 20 luminK2 Jak přehrát .flac jako SACD?

facebookbutton

Novinky na Facebooku

bwirdNaše instalace v listopadu kino98 Naše domácí kino ve studiu newyork87 Exkurze McIntosh v NY