- 100 000,- Kč sleva na vystavené reproduktory Usher BE-10 Diamond MK III s 2 letou zárukou!

   Právě jsme aktualizovali nabídku o hlavní letní akci, která se týká vystavených sloupových reproduktorů Usher BE - 10 Diamond MK III. Speciální nabídka je omezena na POUZE jeden pár těchto reproduktorů, a po jejich prodeji se již nebude opakovat. Máte tak jedinečnou možnost koupit si reproduktory v kategorii High End za mimořádnou cenovou nabídku (s 25% slevou). 

 usherb


Informace o slevě: 

  • sleva se týká pouze jednoho páru reproduktorů, po prodeji bude nabídka smazána
  • záruka 2 roky (možnost odpočtu DPH)
  • jedná se o vystavené reproduktory (mají nahrané max 50hod.)
  • možnost poslechu v naší poslechové místnosti (na požádnání i s vlastním zesilovačem)
  • doporučená cena reproduktorů: 399 990,- Kč
  • cena po slevě 299 990,- Kč 

bar grey mine

   BE-10 Diamond jsou nejnovější podlahoví členové USHER Dancer rodiny s prvním diamantovým (DMD) středo-tónovým reproduktorem na světě. Nový diamantový (DMD) středo-tónový reproduktor použitý v BE-10, je ohromující kus znamenitého inženýrství. Celé dva roky vývoje, testování a seřizování dovedlo tento reproduktor do dokonalosti. Poskytuje legendární rychlost, jasnost, přesnost s jedinečnou autoritou v reprodukci nejvíce kritických a hudebně důležitých středních kmitočtů v audio spektru.

bar grey mine

usherA

usherBusherC

bar grey mine

  Celkově je zvuk jemný s extra velkým rozlišením a mimořádnou zvukovou kvalitou. Modely USHER BE-10 Diamond a BE-20 Diamond jsou v současnosti jediné reprosoustavy na celém světě, které používají diamantový (DMD) výškový a berylliový (Be) středo tónový reproduktor. BE-10 je osazen 32 mm diamantovým (DMD) vysoko tónovým reproduktorem, 127 mm berylliovým (Be), středo tónovým reproduktorem, 280 mm Eton kevlarovým basovým reproduktorem a jedná se tedy o třípásmovou konstrukci. Basový rozsah je od 24 Hz.

bar grey mine

bar grey mine

linkeshop

 

 

 

 

could interested

atmos4KmainBsestavyaqwild1 upgrade xw sestavyBaq text