Bowers & Wilkins 702 S2 ve studiu

   V našem otrokovickém HiFi studiu máme nyní spousty novinek. Zdá se nám, že čím víc jsme se blížili k závěru minulého roku, tím víc se nám naše portoflio rozrůstalo o nové modely k trvalé prezentaci pro zákazníky. B&W je jedním z nich. Jak hraje nejvyšší model z nové řady 700 kultovního britského výrobce?

AAAxABB

   Na reproduktory jsme čekali 2 měsíce - varianta v červeném ořechu je zkrátka hůř dostupná než černá a bílá, která mohla být do tří dnů skladem. Jako zajímavost můžeme uvést, že podle neoficiální statistiky se prodává ve dřevěné dýze jen 15% reproduktorů oproti černé a bílé. Jak ale hrají?

   Vyloženě se nabízí srovnání s předchůdcem - starší řadou 600. Tu na první pohled poznáte tak, že má ještě žluté měniče narozdíl od nové - ta má stříbrné. Rozdíl není samozřejmě jen v barvě, B&W již totiž není reproduktorem extrémně náročným na zesilovač, zvládá hrát dobře basový obsah i se zesilovači levnějšími než samotné reproduktory. To býval problém hlavně starší řady 800, kde jste potřebovali obrovskou výkonovou rezervu (nebo subwoofer ve stereu), a tím pádem dražší zesilovač než samotné reproduktory, jinak zde basy téměř vůbec nebyly a potenciál zůstal naprosto nevyužit. 702 S2 si poradí i se zesilovačem 2krát levnějším než je cena samotných reproduktorů, a to platí i pro všechny modely z této řady včetně regálovek, které jsme minulý měsíc slyšeli v sídle společnosti Bowers & Wilkins v Anglii. Chcete reproduktory slyšet? Napište nám nebo volejte 603 581 305.


AAAxsmall


 

 odkaz na eshop

Podobné články:

facebookbuttonNovinky na Facebooku luminK2 Jak přehrát .flac jako SACD? duneBENejlepší multimed. centrum
denonlitmodNovinky Denon ve studiu kino98 Naše domácí kino ve studiu newyork87 Exkurze McIntosh v NY