Nová řada Q značky KEF v E-shopu

    Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí přichází po mnohaletém vývoji v roce 2017 s novou ucelenou řadou Q, která byla poprvé představena v roce 1991 a od té doby prošla mnoha změnami. Více informací uvnitř článku.

kefqc

    Větší hloubka a více přesnosti reprodukovaného zvuku řady Q ve výsledku přináší potěšení z hudebního zážitku s intenzitou vynikajícího výkonu, dynamiky a inovativním designem ve Vašem poslechovém prostoru. Reproduktory řady Q značky KEF přinášejí radost z přirozeného a přesného zvuku s vysokým rozlišením a poslední modifikace, která je osmou v pořadí, je mimořádně vydařená. Ihned po uvedení na trh zaujala odbornou veřejnost i kritiky. 

   V srdci vyvinuté řady Q je řada měničů Uni-Q ve třech velikostech. Inovace tohoto reproduktoru, který je pro reproduktory KEF podpisem, představuje výškový reproduktor v akustickém středu středového a basového kužele. Výsledkem je podrobnější a přesnější trojrozměrný zvuk, který je rovnoměrně rozptýlen v místnosti způsobem, který není možný u jakéhokoli běžného reproduktor.


keq1keq1ckeq1fkeq1g


   Přidáním tlumící trubice s výškovým tlumičem, která zajišťuje jemné ukončení zvuku vytvořeného ze zadní strany reproduktoru, se zlepšuje výkon s nižším výkyvem a nová cívka s nízkým zkreslením na crossoveru poskytuje čistší basy. Série Q věrně reprodukuje jemnost silných basových nástrojů. Nízkofrekvenční měniče mají nyní větší prostor pro obtékání a nové pavoukovité závěsy, které vytvářejí čistší basy při vysokých objemech. Nová struktura kužele zlepšuje jasnost středního dosahu a vylepšený pomocný basový chladič (ABR) s novým prostorovým a zadním zavěšením poskytuje lepší ovládání a působivější basy.

  Samostatnou kapitolou jsou decentní provedení a design elegantních skříní, kde nejsou viditelné žádné spoje. Reproduktory řady Q 2017 jsou potaženy jemnou saténovou úpravou v černé nebo bílé barvě s odpovídajícími barvami reproduktorových měničů.

  Na závěr jen dodáme, že produkty mají velmi zajímavou a dostupnou cenu (regálové reproduktory začínají na cenovce necelých 13 000,- Kč za pár). Všechny reproduktory nové řady jsme právě zařadili i do našeho e-shopu.


Jste zváni (nejlépe po domluvě) k poslechu naší referenční sestavy Blade & McIntosh, která se skládá z:

mcA McIntosh 1.2 KW (2X)             meen McIntosh MEN 220  mc3 McIntosh C1100C              

mc4 McIntosh C1100T                       blade6 Kef Blade             Lumin done5 Lumin A1

odkaz na eshop


Podobné články:

stolek2Naše výroba stolků na míru newyork87 Exkurze McIntosh v NY kino98Naše domácí kino ve studiu