Indiana Line Tesi 661 ve studiu

 Není tajemstvím, že se naše studio zaměřuje na audio-produkty s tím nejlepším poměrem výkon / cena. Tentokrát tu máme italskou třípásmovku s vysokou citlivostí, slušným provedením a perfektní cenovkou 22 490,- Kč. Jaká je?

 Tesi 661 je ve světě velmi dobře hodnoceným modelem. Na diskuzích, na Amazonu i v recenzích sklízí jen pozitivní reakce, včetně označování za nejlepší reproduktory do ceny 30 000,- Kč.

 V recenzi časopisu Stereo se je dokonce nebojí označovat za reproduktor s high-endovým zvukem. Podobně jsou na tom i recenze německých HiFi magazínů.


indipodlozkyx

Tesi 661 mají antivibrační podstavce. Hroty a podložky pod hroty tedy řešit nemusíte. Všimněte si také spodního basreflexu.


  Mají snad jen jedinou "nevýhodu" - je třeba je pořádně rozehrát, a to podstatně více, než jsme zvyklí u konkurence v podobných cenách. Je to jako v případě rozjíždění nového auta. Tesi 661 jsou na prvotní rozehrání paradoxně podobně náročné jako např. KEF Blade a začínají hrát až po cca 30 - 50 hodinách svého života.


indi2axx  indianatesi1Axx 

Výrobce uvádí doporučený výkon 30 - 150W. Pro zachování téměř bezkonkurenční cenové výhodnosti doporučujeme zapojit
k zesilovačům Marantz / Denon / Arcam v cenách okolo 15 000 - 50 000,- Kč.


Proč zvolit Indiana Line Tesi 661

  • 3 roky záruka
  • výborný poměr výkon / cena
  • plně třípásmový reproduktor v ceně 22 490,- Kč 
  • vysoká citlivost (92dB)
  • universálnost a nenáročnost na zesilovač
  • maximálně uplatněný vývoj výrobce
  • kvalitní imitace dřevěné dýhy
  • možnost bi-wire / bi-amp konektivity
  • basreflex umístěn pod šasi předurčuje těmto sloupům nenáročnost na odstup od zadní stěny a velikost místnosti

luxkindianaX

Jak hrají se základním modelem integrovaného zesilovače Luxman L-505uX Mark II? Skvostně. S tímto "motorem" využívají svého potenciálu na max. Na druhou stranu, pětkrát dražší zesilovač si k těmto reproduktorům asi nikdo nevybere. Nejvyšší model značky - Indiana Line Diva 660 Diva si však s Luxmanem představit již umíme.

Odkaz na produkt zde


Zaujaly vás tyto reproduktory? Přijďte si je k nám nezávazně poslechnout, třeba i s vaším zesilovačem. V PPHiFi je máme k trvalé prezentaci.
Objednávky na poslech prosíme na tel. 603 581 305 nebo přes mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.