KEF LS50 Meta k prezentaci

 O novinky ve studiu není tento rok nouze. Před pár dny k nám dorazily KEF LS50 Meta - první reproduktory na světě s použitím metamateriálu na měničích.

 Po měsící čekání k nám dorazily nejnovější pasivní regálovky značky KEF - LS50, nástupci legendárního modelu, který se držel na trhu již od roku 2012.


 UNI-Q s labyrintem

Design zůstal zachován, vnitřnosti se ovšem dočkaly zásadních změn. Dvanáctá generace UNI-Q reproduktoru je samozřejmostí, upgradu se ale dočkala zadní strana měniče, který je nově doplněn o metamateriál. Ten svou strukturou v podobě labyrintu napomáhá eliminovat nežádoucí zvuk vycházející zadní stranou ven z reproduktoru. To vede ke zvýšení čistoty zvuku a k přirozenějšímu dynamickému výkonu.


2021 aprilA


Úryvek z recenze Dana Březiny na KEF LS 50 Meta

O kvalitách nejnovějších reproduktorů britské značky KEF nemáme pochyb ani my. Ostatně, zde je verdikt z recenze Dana Březiny, který hovoří za vše: "KEF LS50 byly zajímavým modelem, který si s více než sto tisíci prodanými páry vydobyl nezapomenutelné místo v historii audio techniky, nová verze ho ale skutečně citelně překonává, aniž by přitom katapultovala cenu o nesmyslná procenta směrem vzhůru..." Daniel Březina, Hi-Fi Voice


Zaujaly Vás nové LS50? Nebo chcete slyšet některé z dalších více než dvaceti stereosestav v jedné z šesti poslechovek?
Nekupujte zajíce v pytli. Přijďte se podívat do největšího HiFi studia na Moravě!

odkaz na produkt v e-shopu zde