Creek Audio CD přehrávač a zesilovač ve studiu

     Creek Audio je již 30 let nedílnou součástí britského Hi-Fi průmyslu. Během této doby se společnost nikdy neodchýlila od své filozofie: čistota zvuku s kvalitně postavenými výrobky za přijatelné ceny.

creek 16

     Creek Audio získal v průběhu let několik ocenění pro mnoho z jeho produktů, včetně integrovaných zesilovačů, CD přehrávačů, FM tunerů a doplňků, jako jsou: Phono předzesilovače, sluchátkové zesilovače a pasivní předzesilovače.

    To se nezměnilo ani s nástupem digitální audio éry a Creek Audio je nyní připraven poskytnout D/A konverzi v nejlepší možné kvalitě ve svých tradičních produktech. Tyto přístroje umožňují hi-fi nadšencům přehrávat si své hudební soubory ve vysokém rozlišení z datových úložišť.Novou řadu komponentů Evolution výrobce představil na mnichovském veletrhu High End 2016. U nás ve studiu jsme měli možnost si poslechnout CD přehrávač a integrovaný zesilovač řady Evolution 50CD a 50A. Přesto, že se jedná o základní řadu komponentů, jejich přednes byl mimořádný.

    Zesilovač si brilantně poradil i s reproduktory Dynaudio Confidence Platinum C1! Předpokládáme, že vyšší model zesilovače Evolution 100A bude pro tyto reproduktory referenčním partnerem, což budeme chtít určitě vyzkoušet. Očekáváme tak novou základní konfiguraci pphifi. Kvalitní produkty této značky budeme nabízet a doporučovat svým zákazníkům od července 2016.