Optimální řešení pro rušení ze sítě pro High-End systémy včetně zesilovačů?

Stále častěji se u zákazníků setkáváme s problémy elektrického rozvodu, rušení sítě a nedostatku separovaných zásuvek s patřičným příkonem pro jednotlivé komponenty.Definitivní řešení těchto problémů pro náročné audio a video systémy nabízí polský výrobce Gigawatt ve své referenční řadě výkonných jednotek PC-4 EVO.

pc4cmain.jpg

Cena tohoto produktu se základním přívodním kabelem LC-2HC Mk3 je 181 000 Kč a nabízí konečné řešení pro 4 výkonové spotřebiče v podobě čtyř separovaných zásuvek pro velké výkony, 4 separované zásuvky pro analogové komponenty a čtyři zásuvky pro digitální zdroje.Díky těmto 12. zásuvkám připojíme i velmi početné sestavy pro stereo i vícekanálový poslech.Čtyři výkonové zásuvky obsadíme dvěma monobloky, subwooferem nebo TV / projekcí.Čtyři analogové zásuvky pro gramofon, gramofonové předzesilovače, analogové předzesilovače stereo.

pc4b.jpgČtyři digitální zásuvky pro streamer, server, Wifi router, PC, D/A převodníky atd. Gigawatt PC-4 EVO zaručuje svými vlastnostmi perfektní kontrolu napájení našich drahých komponentů, bez limitací jim dodává dostatek energie pro zesilovače a chrání je před rušivými a extrémními vlivy elektrické rozvodné sítě. Většina jiných levnějších filtrů není vhodná pro zesilovače - je lepší je dokonce zapojit rovnou do zásuvky. Zde můžeme udělat vyjímku. Konektivita navíc umožňuje připojit vše, co referenční audio a video zařízení obsahují s vynikající separací (oddělením zásuvek aby se navzájem spotřebiče neovlivňovali), což má ve výsledku zvuk i obraz na nejvyšší možné úrovni.

Polsko má asi stejně „dokonalou" elektrickou síť jako Česko a tak konstruktéři Gigawattu při návrhu této jednotky museli vzít v úvahu tyto nedostatky a přístroj je konstruován pro oblasti s velkým rušením a nedokonalostmi v síti jak to při měřeních u zákazníků v celé ČR a na Slovensku zjišťujeme. 

Gigawatt PC-4 EVO je pro tyto aglomerace jedinečným řešením. PPHIFI má sídlo právě v takové oblasti enormního rušení rozvodné sítě z důvodů průmyslu a dopravy v okolí. Bez podobných filtračních jednotek bychom si nic neposlechli a díky Gigawattu máme rušení nulové. Referenční poslechové prostory v pphifi jsou bez Gigawatt PC-4 EVO nepoužitelné.

fw.jpg