Sledujte nás na Facebooku

 Chcete mít přehled o tom, co je nového v největším HiFi studiu na Moravě? Aktuální momentky, cenové akce, foto z instalací u zákazníků, videa, novinky nejen z našeho studia a spoustu dalšího. Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu.

 Jistě jste si všimli, že naše webové stránky slouží nejen jako zázemí pro internetový obchod. Zaměřujeme se i na články, čištění vinylových desek, prodej hudebních nosičů, překlady manuálů a sdílíme naše zkušenosti s komponenty. V neposlední řadě u nás naleznete i recenze. A ano, byť jsou ve střetu zájmů, protože recenzované produkty zároveň i prodáváme, věříme, že jsou pro Vás přínosem. Na druhou stranu, vždy doporučujeme před koupí vlastní poslech - "za vaše uši nikdo jiný slyšet nebude" :) .


 Provoz E-shopu je bez omezení, stejně jako návštěvy u nás a prezentace. Zájemce o návštěvu prosíme o objednávku předem, nejméně s jednodenním předstihem (tel. 603 581 305). Z kapacitních a časových důvodů je max. doba návštěvy 45 min.


 Na našich profilech Facebooku a Instagramu potom naleznete nejaktuálnější informace o cenových akcích, čerstvých novinkách ze studia a řadu fotek z instalací u našich klientů. Děkujeme za zájem, sdílení a podporu! Vaše PPHiFi.


facebooklogo2021xA

* Čtvrt století s PPHiFi a jeden rok navíc. Jaké byly naše začátky? Jak jsme se dopracovali k HiFi studiu s šesti poslechovkami a dvěma kiny Dolby Atmos? Jaké exkluzivity jsme si museli vybojovat? Vše naleznete v našem narozeninovém článku zde.