Upgrade řady 600 značky B&W!

Legendární řada 600 populárního britského výrobce dostala výroční edici s vylepšenou výhybkou, výškovým reproduktorem a v neposlední řadě novou variantou v olivové dýze.

 

  Britský legendární výrobce Bowers & Wilkins uvádí na podzim 2020 novou sérii produktů pod názvem 600 Series Anniversary Edition, což, jak napovídá samotný název, jde o edici připomínající již 25 výročí od uvedení této velice úspěšné série reprosoustav. Oproti 2 roky staré řadě 600 S2 se vylepšení dočkal výškový reproduktor Decoupled Double Dome, který nyní nabízí frekvenční pásmo až do 38 kHz. Dále je vylepšen crossover (výhybka) s pečlivě vybranými komponenty, které přispějí ještě k většímu a detailnějšímu přednesu hudby. Jako středový reproduktor je použit opět Continuum, který výrobce osazuje i do svých nejvyšších modelů z řady 800. 

 Největší změnou, kterou zaznamenáte ihned je nová barevná varianta všech modelů z řady 600 Anniversary. Kromě matné bílé a černé je novinkou dýha ve světlém dřevě, která perfektně ladí s přední stranou reproduktoru a troufneme si říci, že se většině zákazníků bude líbit nejvíce.

 Řadu 600 tvoří regálovky 606, 607, sloupové 603 a centrální HTM6 S2. Stojany k regálovkám zůstávají kommpatibilní s předchůdci. Do prodeje se nová řada dostane v průběhu října. Vážní zájemci nás mohou kontaktovat již nyní - přijímáme předobjednávky!


annnnbw