Acoustic Solid - Solid Edition New ve studiu

 Gramofony německé výroby, Acoustic Solid a Transrotor  dlouhodobě nemají ve své třídě konkurenta. To platí, jak pro kvalitu zpracování, tak pro design. Dnes k nám do studia dorazil další kousek k trvalé prezentaci.

 Acoustic Solid New edition je špičkový gramofon ze série Aluminium Line a po technické stránce patří do nejvyšší třídy. Tvoří ho 4cm vysoká pevná základna a 5cm vysoký talíř. Vše je z hliníku, čemuž odpovídá i hmotnost - 33kg. O pohon se stará Quartz generátor M4 řízený mikroprocesorem, samozřejmostí je přepínání otáček. Vzhledem k vysoké hmotnosti talíře se na motor navlékají rovnou dva řemínky, což je u gramofonu relativně nevídaná věc. V základu je osazen výbornou MC přenoskou Ortofon Quinted Red s ramenem WTB370. Po domluvě lze samozřejmě vybrat i lepší přenosku či rameno, Solid New One má potenciál neomezený. Poradí si i s nejlepšími přenoskami na trhu, tzn. Ortofon MC Anna Diamond, jakákoli Koetsu, Sumiko, ClearAudio a další.


 U nás na Moravě v PPHiFi studiu máme gramofon k trvalé prezentaci od 30. července 2020. Zájemci o nezávazný poslech se mohou objednat na tel. čísle 603 581 305, popřípadě na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 


acsolidnew32c* kožená podložka v kombinaci se sklem, takto je v základu řešen slipmat (antivibrační podložka)
** středové závaží je nutno dokoupit, na fotce je závaží konkurenční značky (Transrotor)


acss987

* Na červenou podložku z kuže zatíženou sklem jsme položili ještě antivibrační silikonový slipmat Zavfino s výřezy. Všimněte si prosvítání červených kruhů skrz bílý vinyl.