Druhé ATMOS kino ve studiu!

Vyberete si 5.1 nebo ATMOS? V cenové kategorii do 60tis Kč. 

 

 Pro zvýšený zájem domácích kin ve střední třídě jsme se rozhodli vybudovat adekvátní zázemí pro jedno takové v naší nejnovější poslechovce č. 6. Kino je zde složeno z malých, ve francii vyrobených reproduktorů Cabasse s AV receiverem Marantz v konfiguraci 5.1.2 (dva stropní Atmos). Během prezentace je možnost předvést kino klasicky v 5.1 nebo s Atmos (5.1.2). Showroom má za svou třítýdenní existenci za sebou již šest zákaznických prezentací, a všichni diváci byli doposud ze zvuku v této cenové kategorii nadšeni.


ccc


 

Co předvádíme?

  • Rozdíl Atmos vs 5.1 vs STEREO

  • Filmový streaming s multimediálním centrem DUNE, přehrávání Blu-Ray disků

  • Koncerty na Blu-Ray (Eagles, Hanz Zimmer ATMOS, Enrique Iglesias ATMOS, YES, Pink Floyd)

  • Filmové ukázky na Blu-Ray s ATMOS či DTS:X (Game of Thrones ATMOS, Matrix ATMOS, Zachraňte vojína Ryana ATMOS, Gladiátor ATMOS)


 Pokud tedy uvažujete o domácím kině v kategorii HiFi v tom nejlepším možném poměru výkon/cena, neváhejte se objednat na prezentaci. Aktuálně máme v PPHiFi 6 poslechovek a 7 poslechových míst, což je jeden z rekordů studií v ČR.


Alternativa pro náročné? Máme kino i za 3 000 000,- Kč!

 Dlouhou dobu jsme měli domácí kino v PPHiFi Studiu zastoupeno pouze ve třídě High-End, s komponenty McIntosh, Trinnov, Burmester, KEF a SONY 4K projekce. To vše v Dolby Atmos konfiguraci 7.2.6. Na to se váže i náš další osobní rekord - stali jsme se prvním studiem v ČR i na Slovensku s konfigurací ATMOS s šesti reproduktory na stropě.

  Pro ty nejnáročnější je tedy u nás v poslechové místnosti č.2 připraveno exkluzivní domácí kino 7.2.6.