Devialet Phantom Gold: Designový klenot s ohromující dynamikou

  Ve studiu v Otrokovicích máme nově stálou prezentaci futuristických reproduktorů francouzské značky Devialet. Možná jste si všimli, že pro naše recenze vybíráme vždy jen ty produkty, které můžeme bez problémů doporučit našim zákazníkům. Nejinak tomu bude i v tomto případě. Na začátek můžeme říct, že jsme ve studiu za poslední 2 roky neměli něco s takovým "wow efektem" ve všech směrech. Uvnitř fotografie ve vysokém rozlišení.

DUNE HD DUO 4K - Recenze nejlepšího multimediálního centra

   Na trhu je bezpočet filmových přehrávačů, video streamerů a multimediálních center, a ne vždy je pravidlem, že dražší znamená lepší. V našem článku se podíváme blíže na náš testovaný přístroj Dune HD DUO 4K, a hned na úvod můžeme říct, že lepší a universálnější multimediální centrum nenajdete. 

Návštěva McIntosh Labs v New Yorku

   Koncem května se naše studio zůčastnilo prohlídky sídla, vývojového centra a továrny McIntosh Labs ve měste Binghamton (stát New York). Uvnitř článku naleznete 120 exkluzivních fotografií a 4K videa přímo z továrny této slavné značky.

Produkt roku 2016

   Přinášíme první článek v roce 2017, ve kterém se můžete dozvědět, který reproduktor se nám v minulém roce nejvíce líbil. Většinou se věnujeme celým sestavám (zesilovač + reproduktory + kabel) ale v tomto případě rádi uděláme vyjímku - hodnotíme samostatně nejlepší produkt bez ohledu na kategorie. Naše stálé zákazníky jistě nepřekvapí, že se jedná o produkt značky KEF. 

Upgrade našeho domácího kina - 3D zvuk a 4K projekce - instalace & fotogalerie

   Jaká je kombinace nejlepšího rozlišení videa a nejlepšího formátu zvuku v domácím kině? V poslechové místnosti č. 2 byla tento týden dokončena instalace referenčního domácího kina s Dolby Atmos & DTS:X s jedenácti reproduktory značky KEF 4.7.2 (2 x přední KEF Reference 5 - Blue Ice White Limited edition, 1x center, 2x surround, 2x surround back, 4x stropní a 2x subwoofer) + projektor SONY VPL-VW520ES a přehrávač 4K. Více detajlů uvnitř článku.