Fyne Audio ve studiu!

 Skotské reproduktory inspirované Tannoy ve studiu. Perfektní sloupy od 12 000,- Kč.

 Naši věrní fanoušci si jistě všimli, že o novinky v PPHiFi není nouze ani v letní sezóně. Do studia se k nám dostala značka Fyne Audio, konkrétně model model F501. Jedná se o sloupový reproduktor střední třídy se zvukem odpovídající třídě vyšší. Zaujal nás tedy parádní poměr výkon/cena, a proto jsme si ho po prvních minutách poslechu rozhodli předvádět i u nás.


Historie značky

 Tady jen velmi stručně. Po odchodu několika pracovníků z TANNOY se tito rozhodli založit vlastní firmu Fyne Audio. Od té doby Tannoy utlumil výrobu nových modelů - za poslední dva roky vydal jen jeden model(!!). O to více se daří Fyne Audio, který na trhu již získal své postavení, zvukově si nezadá s Tannoy a zabírá všechny cenové kategorie.


Jaký zesilovač?

 Zde se nekonají žádná překvapení. Fine Audio je universální a nevybíravý na zesilovače. Není třeba se bát zesilovače za 20 000,- Kč, zrovna tak ani těm z vysoké třídy - např. McIntosh, Luxman či Accuphase. Ano, ani se zesilovačem za 150 000,- Kč se nebude jednat o "overkill". Za nás doporučujeme Rotel A-11;  Arcam HDA SA20NAD C 388; nebo i klidně McIntosh MA252


Modely

 Základní sloupové reproduktory Fyne Audio mají prodejní cenu 12 000,- a 18 000,- Kč - což konečně znamená pořádnou konkurenci v dané cenové kategorii pro JAMO! K nám do studia se dostal model F501 v ceně 36 980,- Kč a bude zde k trvalé prezentaci. Pro zájemce prosím dohodnout termín poslechu na tel. čísle 603 581 305.


fyneaudioF501