Instalace Sonus faber Lilium

 Pár fotografií z naší dnešní (29.8.2019) instalace luxusních, 206kg vážících reproduktorů italské značky Sonus faber u zákazníka.

 Sonus faber platí celosvětově za výrobce, kteří si dávají maximálně záležet na spojení luxusního vzhledu a kvality zvukového výsledku. Velmi těžce byste hledali na trhu konkurenta s tak oslnivým designem svých reprosoustav. Detajly & dynamika - tak by se dal stručně popsat každý reproduktor této značky. Jako vždy, je to pro nás velká čest Sonus faber instalovat, o to větší, že se jedná o třetí nejvyšší model značky.


 IMG 6992  IMG 7011  IMG 7004

 Nejdříve byly přivezeny z Itálie do Prahy, a poté putovaly rovnou na místo činu. Ve čtyrech lidech jsme je dostali bez problémů až do poslechového prostoru - nejsou to žádná ořezávátka, jeden reproduktor váží přes 100kg. Pro zapojení SF byl tradičně použit zesilovač v dělené sestavě (předzesilovač + dva monobloky) značky McIntosh. Celkový zvukový výsledek je i na nový nerozehraný reproduktor v oblasti té nejvyšší třídy - v tomto směru jsme nečekali žádná překvapení. McIntosh a Sonus faber patří nejen do obchodního koncernu ale také do jakési "perfektní audio symbiózy". Tyto značky zkrátka byly a jsou pro sebe stvořeny. Zdrojové komponenty v sestavě potom tvoří SACD McIntosh, streamer Lumin a průhledný akrylový gramofon Transrotor Leonardo. Co více si přát? :) 


IMG 7021


Zaujal Vás náš článek? Máte zájem o instalaci reproduktorů (nejen) v high-endové třídě? Chcete vidět naše studio s šesti poslechovkami včetně domácího kina Dolby Atmos 7.2.6? Objednejte se zdarma na prezentaci v otrokovickém studiu na tel. 603 581 305, popř. na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Ing. Procházka Petr, PPHiFi