Návrat značky Usher

 Je to už více než 10 let, kdy jsme v našem studiu poprvé poslechli značku Usher. Od té doby si tento taiwanský výrobce ušel velký kus cesty. Více uvnitř článku.

Vyhoření skladu

 Náš první reproduktor této značky byl to základní model S-520, a s ohledem na to, že se jednalo o malý stojanový reproduktor nás ohromil kvalitou reprodukce. Mimochodem, S-520ky stále vyrábějí, což jen svědčí o mimořádnosti těchto reprosoustav. Postupem času jsme měli možnost reprosoustavy této taiwanské značky poslouchat napříč spektrem téměř celého portfolia a oslovit zákazníky, kteří hledali výjimečný a jedinečný zvukový rukopis. Nejen nám se zalíbila "zvuková symbióza" Usher s japonskou značkou Luxman. Mnozí naši zákazníci jsou toho důkazem. O to víc jsme se několik let trápili možnostmi, jak Usher nahradit, když továrna nešťastnou náhodou v roce 2008 téměř kompletně vyhořela. 


pphifi 6luxusher

* Majitel PPHiFi studia s novými regálovkami značky Usher


  Manufaktura Usher, která vznikla v roce 1972, se na našem trhu etablovala jako jedna z mála taiwanských nebo čínských audio výrobců, proto nás mrzela produkční mezera, která vyhořením nastala a několik let jsme nevěřili v její další existenci. Díky marketingu značky se Usher navíc na dlouhý čas vytratil z evropského trhu.

Návrat

 Jako tradiční prodejce Luxman jsme velmi potěšení, že Vám můžeme nabídnout opět to nejlepší do základní konfigurace v "perfektně padnoucím si spojení": Luxman – Usher. Ve spolupráci s dovozcem Usher, panem Danielem Křečkem, připravujeme výběr portfolia značky, který budeme v ČR nabízet. Do nabídky PPHiFi bude uveden v létě 2019. Revitalizace značky Usher neznamená jen postavení nové továrny znovu "na zelené louce", ale především konstrukční a personální zázemí, které zaručuje navázání na tradičně vysokou kvalitu zpracování produktů.


usherase  usherrevid

 *Továrna po požáru a foto z nové manufaktury, která vznikla díky klíčovému obsazení lidí, kteří se podíleli na vývoji a konstrukci měničů a kabinetů již v době před požárem


Nové regálovky Usher k poslechu u PPHiFi! 

 V našem studiu už máme jeden z prvních vzorků nové produkce, Referenční regálový monitor USHER SD-500 Diamond (viz, článek s představením regálovek ve studiu), který Usher vytvořil s cílem představit co nejlepší regálovou reprosoustavu s objemem zvuku téměř popírajícím velikost ozvučnice. Proto jsou v SD-500 Diamond použity technologie v této cenové třídě nevídané, jako je diamantový vysokotónový měnič s patentovanou technologií DMD, zcela nový a velmi rychlý středobasový měnič s papírovou membránou zpevněnou skelným vláknem či vrstvená čelní stěna silná 5cm!!


DSC 9236 1  DSC 9229 1 
DSC 9241 1 DSC 9218

* Regálový monitor USHER SD-500 Diamond bude dostupný ve čtyřech barevných provedeních v doporučené ceně za pár 49 999 Kč: (bílá, černá, červená) a 52 990 Kč: přírodní ořech v klavírním laku (ten je aktuálně v PPHiFi k prezentaci!).


 Bližší poslech a prezentace předpokládáme až po dostatečném zahoření, ale už v prvních minutách poslechu je zřejmé, že Usher nabízí stále svůj zvukový charakter, na kterém jsme v minulosti stavěli. Bez nadsázkou bychom současný stav značky nazvali "Návratem ke kořenům".


usherhhq

 * V Evropě (i u nás v PPHiFi Studiu) jsou konečně znovu k prodeji i vrcholové modely značky!


 Zesilovače Luxman samozřejmě hrají skvěle i s jinými reproduktory, než Usher. V čase hledání jsme našli i několik velmi dobrých konfigurací s jinými značkami reproduktorů (např. KEF, vybrané modely Sonus faber a další...). Jsme tedy rádi, že si naši zákazníci mohou s Luxmany poslechnout dalšího "konkurenta".


Slovo na závěr

 "Věříme, že návrat tohoto zvukového spojení Luxman – Usher obohatí hudební rejstřík našeho studia a nabídne našim zákazníkům jedinečné zvukové řešení. D-500 umí to, na co jsme u Usheru bývali zvyklí dříve - navázat osobní vztah mezi posluchačem a hudbou! Doporučuji!" Petr Procházka st., majitel studia.


Zaujal Vás náš článek? Chcete slyšet novinku Usher s Luxmanem u nás? Nebo jen chcete vidět naše studio s šesti poslechovkami včetně domácího kina Dolby Atmos 7.2.6? Objednejte se zdarma na prezentaci v otrokovickém studiu na tel. 603 581 305, popř. na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Ing. Procházka Petr, PPHiFi


 

 pearlCC

Cabasse Pearl ve studiu!

bwnews877

Nové B&W 606 a 603 v PPHiFi

VINYLSDDD

TYP NA DÁREK? VINYL!

ls50oia

Návštěva sídla McIntosh v USA

newR22

Nová řada R od KEF v PPHiFi

 6kaAA

Šestá poslechovka v PPHiFi!


wallfb


 Seznam všech značek, které prodáváme:

Accuphase solid logo II AQlogo2.jpg AcousticSolid 600x300 ARCAM artsoundff  audialoggg audiolabnews
 AQ logo CMYK avidd BASSOCONTINUO Logo BnWd l bluesoundx  2000px Burmester logo.svg cabasseblackk
cambridgelogs899 classelogo.jpg xclearIIU Creek Logos xdenonmm  deviDD dual logo
duneHDlog

xdynaudioUI eagle_cable_logo.jpg elac logo fischer877 logogenee GigaWatt
goldnote goldenear log Hana logo09 Chord logo2 inakustiknww IsoTek JAMO
Kef logonewest klipschlogo98 koetsucartPPHIFI krkrkr Luxman logo  lumino4 xmarantzlogs
mcintosheslogo mudra akustik logo 44 nadpphifil Norstonedd onkyo  ortofon logo pioneerLog
 projectZUpphifi  regaLogo  rel acoustics logo  rotellogs  sennLog  sim2 multimedia logo png transparent sonitusWX
 SF artisan of sound sonylogo spectral logo brands  tannoy  thorens transrotorc2 trinnov logo
 usherlogs  velodyne2018  vicoustic logodd