Luxman L-509X v PPHiFi!

  Jaké jsou naše postřehy za tak krátkou dobu, kterou se u nás "ohřál"? Pět dní po naskladnění byl totiž prodán. 

   Od středy jsme měli možnost testovat (a hlavně "zahořovat") nejvyšší model integrovaných zesilovačů značky Luxman s označením L-509X. Jedná se o parádní, hravé "ábéčko", které vyniká svou universálností - sedne si téměř s každou značkou reproduktorů. U zvuku není co řešit, tento japonský krasavec se nachází na nejvyšších pozicích pomyslného žebříčku nejlépe hrajících zesilovačů v dané cenové kategorii. Ve studiu jsme ho otestovali s anglickým KEF Reference 5, s vlajkovou lodí americké značky GoldenEar nebo i s anglickými Bowers & Wilkins 702 S2. Ve všech případech si s danými modely bez problémů poradil a nám nezbývá než ho s čistým svědomím doporučit i náročným uživatelům. 

  Jak jsme psali na začátku, ke stálé prezentaci zákazníkům momentálně očekáváme další kus do jednoho týdne, náš první u nás vydržel po naskladnění pouze pět dní (rekord studia). Není se čemu divit, Luxman zkrátka umí. Po jeho prvotních 20 hodinách hraní je vám jasné, do jakých výšin se až bude zvuk ještě dále zlepšovat - proces "zahořování" zde totiž platí dvakrát více než u jiných modelů. Nová "509ka" s přibývajícími desítkami nahraných hodin zkrátka zraje jako víno.

Karta produktu


lux509ours


Zaujal Vás náš článek? Chcete zažít osobní zkušenost s high-endovými sestavami u nás? Nebo jen chcete vidět naše studio s šesti poslechovkami včetně domácího kina Dolby Atmos 7.2.6? Objednejte se zdarma na prezentaci v otrokovickém studiu na tel. 603 581 305, popř. na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Ing. Procházka Petr, PPHiFi


 

 pearlCC

Cabasse Pearl ve studiu!

bwnews877

Nové B&W 606 a 603 v PPHiFi

VINYLSDDD

TYP NA DÁREK? VINYL!

ls50oia

Návštěva sídla McIntosh v USA

newR22

Nová řada R od KEF v PPHiFi

 6kaAA

Šestá poslechovka v PPHiFi!


wallfb