TOP sestava do 20tis?

Jakou sestavu bychom si vybrali v ceně do 20 000,- Kč s maximálním možným poměrem výkon / cena? Více uvnitř článku. 

  Naše studio se zaměřuje na střední, vyšší a high-endovou třídu. V naší nabídce naleznete ale i levnější reproduktory, a pokud se nám líbí, rádi je doporučujeme zákazníkům, kterým stačí základní HiFi stereo sestava za co nejnižší možnou cenu. Regálovky Jamo S-803 a receiver Marantz M-CR 611 patří mezi ně!


 Co nás na první pohled na reproduktorech zaujalo je design. Působí rozhodně "luxusněji" než jsme mezi reproduktory v této ceně zvyklí. Doporučujeme černou nebo bílou variantu, na celoořechové totiž tolik nevynikne ořechový detail na tweeteru a na spodní části reproduktoru. Zvukový přednes Vás stejně jako vzhled překvapí, a podle nás je v dané cenové kategorii bezkonkurenční. K JAMO doporučujeme zesilovač, CD přehrávač a streamer v jednom - Marantz M-CR 611. Lze k němu připojit TV, streaming lze ovládat aplikací přes mobilní telefon / tablet a můžete k němu k připojit i gramofon. Pokud nepotřebujete CD mechaniku, můžete ještě ušetřit další 3 000,- Kč a zvolit model M-CR 511. Oba mají dostatečný výkon, se značkou JAMO si rozumí a těžko budete hledat alternativu.


IMG 0417  IMG 0421

 Bez reproduktorových kabelů se tedy dostáváme na výslednou cenu (zesilovač & reproduktory & zdrojový komponent) 18 880,- Kč nebo pouze 15 890,- Kč za model bez CD mechaniky. Nezbývá než doporučit :)


Odkaz na reproduktory Jamo S-803

Odkaz na stereo receiver s CD přehrávačem Marantz M-CR 611

Odkaz na stereo receiver bez CD přehrávače Marantz M-CR 511


 

 cabmain11A

5 nejlepších repro podle nás

bwnews877

Nové B&W 606 a 603 v PPHiFi

VINYLSDDD

TYP NA DÁREK? VINYL!

clMC12

Návštěva sídla McIntosh v USA

newR22

Nová řada R od KEF v PPHiFi

 6kaAA

Šestá poslechovka v PPHiFi!


wallfb