Fakta o Leaving Neverland

  Po zhlédnutí dokumentu Leaving Neverland se musíme trochu rozepsat. A rovnou dodáme, že se určitě nenecháme inspirovat mnoha rádii, Simpsnama nebo značkou Versace a naši nabídku Jacksona na vinylu, CD i BluRay stahovat nebudeme.


 Opravdu je možné, že dva malí kluci pod vyšetřovacím tlakem FBI tak perfektně lžou a popřou veškerá obvinění na MJ? Poté oba v dospělosti několikrát zalžou znovu, tentokrát přímo u soudu? A teď napotřetí po tolika letech se domluví, že je to vlastně úplně jinak? Z toho dokumentu vidíme jediný důkaz, a to na ně - za trestný čin křivého svědectví.

Po vzoru Netflixu

  Poslední dobou se nám celkově zdá, že někteří velmi rádi ignorují presumpci neviny a snadno se nechají zmanipulovat médii. To platí hlavně pro Ameriku, vzpomeňme např. Kevina Spaceyho, který nedávno dostal padáka od Netflixu za nařčení za zneužívání, které tou dobou ještě ani nebylo vyšetřováno. Dodnes nebyl shledán vinným. Netflix tedy vyhodil z poslední řady House of Cards oscarového herce za něco, co je dost možná jen pomluva... Smutné... A musíme říci, dobře jim tak, šestá série House of Cards je bez něj propadák a pohřbili si celý seriál..


spaceys

 * I Netflix odsuzuje dříve než to udělá soud. Vyhazov Kevina Spaceyho z House of Cards je toho důkazem...


Účelově a pouze jednostranně

   Zpět ale k MJ. Dokument Leaving Neverland se snaží vyvolat senzaci a šokovat. Hlavně se tím ale snaží vydělávat peníze, a v tomto případě jdou dost možná i přes mrtvoly. Nebo snad věříte každé slovo dvěma pánům, kteří uměli perfektně lhát u výslechů již v 10 letech a mají pravděpodobně hodně dobrý herecký talent?

  Dalším zklamáním je jednostrannost dokumentu. Menší záchranná brzda konspiračních teorií - MaCaulay Culkin se v dokumentu objevil jen na pár minut - logicky totiž nehrál vůbec do not tvůrcům a smyslu dokumentu. Jedinou věc, které z dokumentu bezesporu věříme je moment, kdy Safechuckova matka s úsměvem přiznává, že začala tančit radostí, když se dozvěděla o smrti MJ.🙄


Culkin3 RoLeApb

Rukavice a bunda z E-bay?

   Závěr dokumentu je opět k zamyšlení o důvěryhodnosti celého Leaving Neverland. Poškozený zde demonstrativně pálí červenou thriller bundu, kterou mu kdysi Jackson daroval. Nejedná se ovšem o bundu pravou (ale tvůrci si dali záležet aby to tak vypadalo), tu prodal na aukci mnoho let před tím. Zřejmě potřeboval peníze, stejně jako teď... Tohle je milí čtenáři výkvět bulvární špíny 21. století. Za dokument, který by se spíše měl jmenovat "Jedna paní povídala" palec dolů pro HBO. 👎


 

 cabmain11A

5 nejlepších repro podle nás

bwnews877

Nové B&W 606 a 603 v PPHiFi

VINYLSDDD

TYP NA DÁREK? VINYL!

clMC12

Návštěva sídla McIntosh v USA

newR22

Nová řada R od KEF v PPHiFi

 6kaAA

Šestá poslechovka v PPHiFi!


wallfb