První gramofon s levitujícím talířem

  Poprvé jsme ho viděli! O levitující talíř za pomoci elektromagnetů se pokoušelo již v minulosti mnoho výrobců. Poprvé se to povedlo až značce Mag Lev. 4K video uvnitř článku.

  Na pražské výstavě, která se konala 1 - 2. března 2019 tradičně v hotelu Don Giovanni jste mohli vidět několik novinek, o kterých budeme informovat v dalším článku příští týden. Dnes se zaměříme na první gramofon s levitujícím talířem na světě, který je tak trochu předzvěstí budoucnosti gramofonů. Odpadnutí vibrací z ložisek a podlahy bude evidentně postupem času minulostí. Nebo ne? Bohužel jsme ho neměli možnost slyšet, pouze vidět - už ale jen to nám stačilo k touženému wow-efektu. Posuďte sami na následujícím krátkém 4K videu!


cena a parametry produktu zde



 

   Máte zájem o HiFi či high-endovou sestavu? Netroufáte si ji složit sami? Od toho tu jsme my! Poradíme s výběrem a osobně zajistíme realizaci. Chcete navíc vidět největší studio na Moravě s šesti poslechovkami včetně domácího kina Dolby Atmos 7.2.6? 

Objednejte se zdarma na prezentaci či konzultaci v otrokovickém studiu na tel. 603 581 305, popř. na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Ing. Procházka Petr, PPHiFi


 

 cabmain11A

5 nejlepších repro podle nás

bwnews877

Nové B&W 606 a 603 v PPHiFi

VINYLSDDD

TYP NA DÁREK? VINYL!

clMC12

Návštěva sídla McIntosh v USA

newR22

Nová řada R od KEF v PPHiFi

 6kaAA

Šestá poslechovka v PPHiFi!


wallfb