Pět nejlepších reproduktorů na světě

  Jaké reproduktory bez ohledu na cenovou kategorii jsou podle nás nejlepší na světě? Výběr zvolil přímo majitel studia PPHiFi na základě své více než 25 leté praxe v oboru.

   Mnoho čtenářů a zákazníků se nás ptá, jaké reproduktory jsou podle nás úplně na vrcholu. Třída High-End je nekompromisní, maximalistická a v případě ceny na extrémní úrovni. Je také třeba myslet na adekvání výkonový motor - zesilovač, v tomto případě v dělených sestavách (předzesilovač a koncový stupeň). Jaké reproduktory můžeme navrhnout těm nejnáročnějším zájemcům? Všechny jsme schopny případným zájemcům samozřejmě zajistit.

1. Bowers & Wilkins Nautilus

  Legendární reproduktor, který je v mnoha úpravách na trhu již okolo dvaceti let. Máme ho trvale k prezentaci v externích poslechovkách v Praze zapojený v biampingu či quadrampingu v dělené sestavě se zesilovači McIntosh. Kromě cen na poli audia vyhrál i několik designových soutěží. To možná zapříčinilo, že na světě existuje několik lidí, kteří si "šneky" zakoupili pouze jako ozdobu (podobně jako sochu) a k poslechu je nevyužívají.
Cena: 1 600 000 Kč / produktový list zde


bwhighest


2. Cabasse La Sphere

  Tyto designově nadčasové reproduktory jsme měli možnost vidět a slyšet jen jednou, a to na výstavě high-endu v Mnichově v roce 2017. Naprosto nás uchvátilo basové podání těchto kulatých skeletů a design, který je naprosto jedinečný. Podlě nás designem Cabasse přeskočil několik dekád. Pro zákazníky, kteří chtějí mít doma úplně jiný reproduktor než ostatní. Zvukové podání velmi podobné McIntosh XRT 2.1K. Jak to dělají?

Cena: 4 400 000 Kč / produktový list zde


lasphere


3. KEF Muon

  Slyšeli jsme je již několikrát. S Luxmanem a Burmesterem. Naše "tajné" přání je zkusit test s monobloky McIntosh, minimálně v triampingu. Tato americko-britská kombinace nemá šanci zklamat. U nás ve studiu v Otrokovicích můžete slyšet obdobnou sestavu - KEF Blade a monobloky McIntosh 1.2kW popř. v zapojení s vlajkovou lodí japonské značky Luxman.

Cena: 4 900 000 Kč / produktový list zde


muon


4. McIntosh XRT 2.1K

  Novinka značky. Minulý rok byly tyto obří sloupy prezentovány na výstavě v Bratislavě i ve Varšavě. Aby byl dobře využit potenciál těchto čtyřpásmovek, je třeba počítat se zesilovači s alespon 4kW na kanál. V biampu až v quadrampu. Tento rok budou pravděpodobně vystaveny na výstavě v Mnichově.

Cena: 3 800 000 Kč / produktový list zde


43880312 717885545240062 637225945312264192 o


5. Wilson Audio Wamm Maser Chronosonic Towers

  Zde máme jediný rest. Zatím jsme je naživo nikdy neměli tu čest slyšet. Ze zkušeností, které s touto značkou máme, se pravděpodobně jedná o nejlepší reproduktory na světě vůbec. Pokud nepočítáme limitované reproduktory vyrobené z 24 karátového zlata a podobné designové speciality, Wammy jsou nejdražšími reproduktory na světě. Velkou část šťastných majitelů tvoří kromě američanů i číňané. Na nejmenovaném místě v Asii žije také daší jejich majitel - sběratel pouze vlajkových lodí. Kromě vozových parků má i soukromé audio parky, kde se samozřejmě nachází i všech 5 reproduktorů z našeho žebříčku. Jediná možnost poslechu pro veřejnost je v sídle společnosti - v americkém Utahu. Samozřejmě pouze na speciální pozvání. Jakmile dostaneme "zelenou" my, okamžitě se na ně letíme podívat :)

Cena: 20 000 000 Kč / produktový list zde


1533026776981


Zaujal Vás náš článek? Chcete slyšet v Praze B&W Nautilus? Nebo jen chcete vidět naše studio s šesti poslechovkami včetně domácího kina Dolby Atmos 7.2.6? Objednejte se zdarma na prezentaci v otrokovickém studiu na tel. 603 581 305, popř. na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Ing. Procházka Petr, PPHiFi


 

 pearlCC

Cabasse Pearl ve studiu!

bwnews877

Nové B&W 606 a 603 v PPHiFi

VINYLSDDD

TYP NA DÁREK? VINYL!

ls50oia

Návštěva sídla McIntosh v USA

newR22

Nová řada R od KEF v PPHiFi

 6kaAA

Šestá poslechovka v PPHiFi!


wallfb