Šestá poslechovka dříve a teď

    Šestý showroom jsme ještě donedávna označovali za pátý. "Šestkou" byl označen po rozšíření našeho studia v Otrokovicích o jednu další místnost. Navíc proběhla rekonstrukce jak šesté, tak i druhé poslechovky. A jak "šestka" vypadala ještě v roce 2017?

   Původně byla určena hlavně pro reproduktory Usher a Sonus faber. Vše ve střední a vyšší třídě. V roce 2017 místnost sloužila pouze pro prezentaci high-endových Usher Diamond MK III, které byly přesunuty nedávno do naší největší poslechovky vůbec (do showroomu číslo 3). Uprostřed dominuje luxusní skleněný stolek značky Spectral.


afwaefwefawef


  Na druhé fotografii vidíte novou podobu poslechovky. Konkrétně zde dominují luxusní B&W 702 S2 a KEF R700. Jediné prvky, které zůstaly stejné jsou koberec a akustický strop. Od začátku roku 2018 zde zákazníkům prezentujeme značky jako Bowers & Wilkins, KEF nebo Rotel a Denon. Modely střední cenové kategorie. Jako u ostatních poslechovek (až na vyjímky) platí, že veškeré produkty jsou ve studiu k trvalé prezentaci zákazníkům. Jako všechny místnosti v PPHiFI, i zde naleznete výrazné úpravy akustiky pomocí panelů Vicoustic. Na druhé fotografii je použito na čelní stěně nejnovější řešení této portugalské značky- akustické panely s texturamy.

6kaii


 Zaujal Vás tento článek? Uvažujete o stereo sestavě nebo domácím kině v nejlepším poměru cena/výkon? Máte zájem o poslech? Potřebujete poradit s akustikou? Objednejte se mailem či telefonicky (603 581 305). Jsme studio s největším počtem poslechových místností a naleznete u nás domácí kino, jediné svého druhu v ČR. Jsme jedno z největších a nejstarších HiFi studií - již přes 22 let na trhu. Ing. Procházka Petr, PPHiFi


Naše poslechové místnosti:

1) McIntosh Reference: Ta nejlepší stereosestava v PPHiFi - KEF, McIntosh, AVID, Lumin, Bowers & Wilkins
2) Domácí kino: 

  • Reproduktory KEF v konfiguraci 7.2.6 (2 x přední, 1 x center, 2 x surroundy, 2 x surround backy, 6 x stropní pro Dolby Atmos a DTS:X), projektor SONY, AV zesilovače Trinov a McIntosh.
  • Možnost poslechu Devialet Phantom, JAMO, ONKYO, Dynaudio, Luxman, aj.
  • V neposlední řadě se zde nachází muzejní koutek, kde naleznete např. nejdražší a nejlepší VHS přehrávač z devadesátých let.

3) Luxman Reference:  Místnost výhradně pro prezentaci vlajkové lodi značky Luxman (dělená sestava) a reproduktorů Usher Diamond. Jako zdroj zvuku zde používáme např. streamer Lumin, Bluesound nebo CD přehrávač Luxman.
4) Mid-End: Ve čtvrté poslechovce naleznete produkty značek jako Classe, Rotel, KEF, Sonus faber, Dynaudio, Burmester, Pro-Ject, aj.
5) Low-end: Spodní poslechovka vyhrazena pro low-end sestavy a testy
6) B&W Reference: Produkty značek jako Bowers & Wilkins, Rotel, Denon, Bluesound a Pro-Ject. mciA

McIntosh MA 252 ve studiu!

trinXD

Měření kina pomocí Trinovu

clMC12

Návštěva sídla McIntosh v USA

ls50oia

PC repro za 100 tis.? KEF LS 50

uzemnovacAA

Recenze uzemňovače Qkore

 6kaAA

Šestá poslechovka v PPHiFi!


wallfb