Naše hlavní poslechovka dříve a teď

Každé studio má svou hlavní referenční poslechovku. Na první fotce je ta naše v roce 1996 a na druhé aktuální, focena dnes 😁 A jak to vůbec začalo? Na vánoce v roce 1996 jsme měli pro zákazníky přichystánu relativně exkluzivní poslechovou místnost, které jsme říkali "Jeskyně". Kolik rozdílů  oproti nejnovější fotce najdete?

     Vyrobena byla z polystyrenových, ručně opracovávaných bloků, které po naskládání a nalepení na sebe tvořili celistvě vzhled jeskyně. Dokonce zde bylo i pár krápníků. V popředí vysel závěs, typický pro devadesátá léta. Z dnešního pohledu neskutečný kýč, ovšem pro akustiku velké plus!


jeskyne   2018bpo

   Na pravém a levém reproduktoru jde vidět náš tehdejší maskot - ježek.  Na fotce výše vidíte přímé porovnání. Jak se tedy změnil náš referenční show-room za 22 let? Nachází se v jiných prostorách, vše je v jiném designu, kde dominuje moderní a opravdu referenční stereo aparatura. Reproduktory KEF, dělená sestava McIntosh, zesilovač Cambridge, gramofon AVID a streamer Lumin. Doplněno o akustické panely Vicoustic. V neposlední řadě aktivní reproduktorový kabel Audioquest Wildwood s 80% obsahem stříbra.


 Zaujal Vás náš článek? Uvažujete o stereo sestavě nebo domácím kině v nejlepším poměru cena/výkon? Rezervujte si u nás poslech v otrokovickém PPHiFi studiu nebo v Praze :) Zdarma a nezávazně! Mailem či telefonicky (603 581 305). Najdete u nás 6 poslechovek a domácí kino, jediné svého druhu v ČR - jsme jedno z největších a nejstarších HiFi studií - již přes 22 let na trhuIng. Procházka Petr, PPHiFi mciA

McIntosh MA 252 ve studiu!

trinXD

Měření kina pomocí Trinovu

clMC12

Návštěva sídla McIntosh v USA

ls50oia

PC repro za 100 tis.? KEF LS 50

uzemnovacAA

Recenze uzemňovače Qkore

 6kaAA

Šestá poslechovka v PPHiFi!


wallfb