KEF Reference 1 - právě ve studiu v Otrokovicích!

   V otrokovickém studiu máme právě jedny z nejlepších (ne-li vůbec nejlepších) regálových reproduktorů britské značky KEF z řady Reference. V zapojení s prvním hybridním integrovaným zesilovačem MA 252 značky McIntosh. Jedná se o prezentaci s časovým omezením, proto neváhejte a příjďte si tuto jedinečnou sestavu poslechnout! 

r11

   S celou řadou Reference máme dlouhodobé zkušenosti. Reference 1 nás ovšem překvapily nejvíce. Jedná se o regálové reproduktory, které hravě předčí i některé sloupové reproduktory v mnohem vyšších cenách. Pokud nechcete ve Vašem obývacím pokoji nebo kanceláři velké reproduktory ale požadujete nekompromisní High-End zvuk, KEF Vás v tomto případě nemají jak zklamat. Zvládnou bez problémů hrát i ve větších místnostech, dynamika při tichém poslechu je neskutečná a v kombinaci s McIntoshem nebo Burmesterem si hravě poradí i s velmi nahlas puštěným metalem nebo rockovou hudbou, což bývá nejproblematičtější žánr v High-End sestavách. Díky patentovanému UNI-Q  reproduktoru umí i předozadní zvukový přednes - prostorovost je dechberoucí. Mohli bychom dále pokračovat se superlativy, ovšem nejlépe uděláte, pokud se u nás přesvědčíte na vlastní oči (respektive uši) :)


ref13


  Jen doplníme, že prezentace regálových REFERENCE 1 bude probíhat pouze od 17. do 31. května. V otrokovickém studiu je také můžete přímo porovnat se sloupovými Reference 5, které jsou aktuálně součástí domácího kina s DOLBY ATMOS s patnácti reproduktory (včetně šesti stropních). Domluvit poslech můžete na telefonním čísle 603 581 305, popřípadě na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

odkaz na eshop


ref14


ref15


 

Podobné články:

dynairdDynaudio Emit 20 luminK2 Jak přehrát .flac jako SACD?

facebookbutton

Novinky na Facebooku

bwirdNaše instalace v listopadu kino98 Naše domácí kino ve studiu newyork87 Exkurze McIntosh v NY