Nejnovější řada značky JAMO - zaujme cenou a zvukem

   Koncem měsíce ledna k nám dorazilo několik párů nové řady sloupových a regálových reproduktoru značky JAMO. Je zde více než zajímavý poměr výkon/cena. Ta se aktuálně, dle vybraného modelu pohybuje od 5 - 17tis. Kč za pár. Máme je v otrokovickém studiu k trvalé prezentaci a jsme schopni je předvést jak v kině (5.1), tak ve stereu.

jamo C

    Prezentační prostory poslechových místností pphifi studia nabízí zákazníkům většinou produkty vyšší cenové hladiny a levnější sestavy tvoří max. 30% našeho sortimentu na skladě. Výjimku jsme udělali v případě novinky, kterou je řada reproduktorů dánské značky Jamo s označením Studio 8. Výrobce s tímto uceleným produktem přichází v čase 50. výročí značky Jamo (1968-2018) a jednoznačně v této cenové hladině oslovuje posluchače kvalitního, a ne příliš drahého zvukového řešení.

    Reproduktory Jamo Studio 8 jsou schopny plnohodnotně ozvučit stereo i vícekanálové kino s přidanou hodnotou 3D ozvučení Dolby Atmos. Kromě toho, že dobře vypadají a zapadnou téměř do každého interiéru, splňují i požadavek na výborný zvuk. Další jejich předností je nenáročnost na použité zesilovače, popřípadě AV Receivery. Při poslechu v našem studiu jsme zatím nenašli žádnou slabinu a opět se nám potvrdilo, že umí dobře spolupracovat s AV Receivery a zesilovači Onkyo.


jamo A


  Série Jamo Studio 8, která kompletně nahrazuje velice úspěšnou sérii Studio 600, které se za celou dobu se v ČR prodalo 30 tisíc reproduktorů). V sérii Studio 8 naleznete tři sloupové modely (S 809, S 807, S 805), dva regálové (S 803 a S 801), dva centry (S 83 CEN a S 81 CEN), dva subwoofery (S 810 SUB a S 808 SUB) a doplňkové reproduktory pro Dolby Atmos (S 8 ATM). Všechny modely Studio 8 se vyrábí ve třech barevných provedeních – černá (B), bílá (W) a skvěle vypadající ořech (N). Série Studio 8 je již skladem, a to naprosto všechny modely i jejich barevné varianty.

    Na závěr jen dodáme, že v podobné ceně lepší alternativu pravděpodobně neuslyšíte. Zvlášť co se sloupových reproduktorů týče. Kromě ceny a zvuku nezaostávají ani nad designem - dřevěného výřezu okolo výškového reproduktoru si všimnete na první pohled. Reproduktory určitě "tváří" jako z dražší třídy. Nová řada se zkrátka povedla. Zapojené Vám je můžeme pustit s adekvátními "partnery" - v kině například s AV zesilovačem Marantz, ve stereu s jedním z nejuniversálnějších zesilovačů, který se značkou JAMO neměl nikdy problém - ONKYO 9150.
   Odkaz na všechny reproduktory nové řady
(včetně zajímavých kino setů, kde lze ušetřit ještě pár tisíc navíc) naleznete zde.


 Chcete reproduktory slyšet? Napište nám nebo volejte 603 581 305.


 

 odkaz na eshop

Podobné články:

facebookbuttonNovinky na Facebooku luminK2 Jak přehrát .flac jako SACD? duneBENejlepší multimed. centrum
denonlitmodNovinky Denon ve studiu kino98 Naše domácí kino ve studiu newyork87 Exkurze McIntosh v NY