Novinky značky McIntosh pro rok 2017

  Nabídka legendárního výrobce McIntosh  se v roce 2017 rozrůstá o několik komponentů. Určitě stojí za zmínku rozšíření nejvyšší řady předzesilovačů 1100 o další dva komponenty. Více uvnitř článku.

mc17X

  Dělený předzesilovač sestávající s komponentů C1100C a C1100T s pouze analogovou konektivitou přibírá do tandemu další díl v podobě digitálního předzesilovače D 1100 s maximální možnou digitální konektivitou a gramofonový předzesilovač MP 1100 s možnostmi a kvalitou dosud vinylovými fanoušky neobjevenou. Nemožnost připojení digitálních zdrojů bylo až do dneška velkým handicapem vrcholového předzesilovače C 1100, který zastával pouze přísně analogovou koncepci. Digitální zdroje signálu ale byly pro něj tabu. Jeho součástí je i velmi kvalitní gramofonový vstup pro MM a MC přenosky ale jako vždy v integrovaných verzích přináší pouze základní možnosti nastavení dat pro jednotlivé systémy.

 


mc17A


   Vrcholový předzesilovač řady 1100 se dnes stává jednou z možností jak vytvořit ucelenou jednotku pomocí čtyř separovaných komponentů pro ten nejlepší možný zvukový výsledek pro analogové a digitální zdrojové komponenty. Na obrázku je v horní řadě kontrolní jednotka, která umožňuje řídit lampový předzesilovač. Tato možnost je od roku 2017 rozšířena o jednotku gramofonového a digitálního předzesilovače na obrázku v dolní řadě. Z koncepce McIntosh 1100 je zřejmé, že konstruktéři vytvořili produkt pro nejvyšší možné nároky velmi náročných posluchačů, kteří preferují analogové i digitální zdroje zvuku a vyžadují to nejlepší.


mc17B


   Nesrovnatelná s jakýmkoli jiným podobným produktem je i možnost systémové spolupráce a konektivita, která umožňuje na nejvyšší úrovni připojit vše jak na vstupech, tak na výstupech jednotlivých komponentů. Pohled na zadní stranu přípojných míst jednotlivých komponentů předzesilovače myslím nepotřebuje mnoho komentářů. Na horní pozici opět kontrolní jednotka, která umožňuje řídit lampový předzesilovač a nyní nově i komponenty předzesilovačů v dolní pozici obrázku. Věříme, že nové komponenty na trhu naleznou uplatnění. Značka by se však měla také zaměřit na 4K UHD Blu-Ray přehrávač - na trhu chybí již více než rok High-Endový přístroj tohoto typu.

could interested

atmos4KmainBsestavyaqwild1 upgrade xw sestavyBaq text