Sonus Faber Pryma Carbon Marsala - 4 000,- Kč sleva na nová luxusní sluchátka 

    Jelikož se blíží Vánoce, naše studio přidalo do akcí exkluzivní sluchátka italské značky Sonus Faber, které kombinují originální design s výborným zvukem. Většinou přidáváme do akční nábídky vystavené produkty, dnes se však nabídka vztahuje na NOVÝ a nikdy nehraný kus s 2letou zárukou. Sleva se opět týká pouze jednoho kusu sluchátek, po jejich prodeji bude nabídka smazána.

prymaC

    Sonus Faber představil v roce 2015 svá první sluchátka uvedená na trh celkem v pěti barevných provedeních. Sleva se týká speciální edice těchto sluchátek - Carboon. Tato edice je příplatková - o 1 000,- Kč dražší než základní modely. Mušle těchto cirkumaurálních uzavřených sluchátek jsou vyrobeny z lehké hliníkové slitiny a obsahují dynamické měniče o průměru 40 mm s tenkou mylarovou membránou a neodymovým magnetem. Jejich cívka je navinuta vodičem z 99,99% -ní bezkyslíkaté mědi. Stejně kvalitní materiál je požit také na přívodní kabel, opatřený masivně pozlacenými konektory

pryma-carbona

    Každá mušle je opatřena elegantní sponou, pomocí které je připevněna k hlavovému mostu a pomocí níž se upravuje její pozice na hlavovém mostu, tedy “velikost“ sluchátek. Dokonalá povrchová úprava mušlí, spolu s prošívaným koženým hlavovým mostem, dělá z těchto sluchátek skutečný (nejen) módní doplněk. Pro výrobu byla použita prémiová kůže používána při výrobě elegantních kabelek italského luxusního domu Bottega Veneta. Sluchátka mají náhlavní přezku designovanou ve tvaru rukojetí oněch kabelek. 


Původní cena: 15 490,- Kč  Cena po slevě: 11 490,- Kč
akcebomb3

buyit

    Co se týče zvukové kvality, jsou na technologické špičce. Italská společnost Sonus Faber zde opět dokázala, že ji statut jednoho z nejlepších výrobců audio techniky na světě, patří nárokem. Živý, plný a hlavně čistý zvuk si užijete, jako kdybyste stáli přímo na podiu vedle svého oblíbeného hudebníka a ten hrál pouze pro Vás.

TECHNICKÁ DATA
Frekvenční rozsah: 10 Hz – 25 kHz
Citlivost: 118 dB / 1kHz / 1mW
Reproduktory:

40 mm mylarová membrána

neodymové magnety s cívkami s čisté mědi (99.9999%)

Impedance: 32 
Zkreslení: 0,1% při 90dB
Hmotnost: 355 g
Přívodní kabel: 1,5m přívodní kabel z čisté mědi, 3.5 mm zlacený jack a 2.5 mm Jack v každé mušli
Provedení: Carbon Marsala

Galerie