Pro zvětšení obrázku na něj klikněte

Audioquest FLX–SLIP 14/4 - 15m

3 150,- Kč
cena za kus vč. DPH
bez DPH: 2 603,- Kč
Více než 7 dní

Instalace kabelů bývá často obtěžující, velmi problémovou činností. Audioquest navrhl FLX SLiP 14/4 speciálně pro usnadnění práce v těchto situacích. Audioquestu tvrdí, že neexistuje ideální kluzký kabel, zvládli se však přiblížit pomyslnému vrcholu díky použitým materiálům a vhodně zvolenému tvaru kabelu FLX SLiP 14/4. Mohou tak nabídnout to nejlepší, co se dá pořídit, jeden z nejlépe kluzkých kabelů vůbec.

Audioquest FLX SLiP 14/4, excelentní reproduktorový kabel, je prodáván na metráž. Disponuje průměrem 4×2,08 mm², a jeho konstrukce, která umožňuje snadné protahování v "husím krku", ho dělá výbornou volbou pro instalace.

FLX SLiP 14/4 je nadstandardně kvalitní kabel z výběrové, vysoce čisté mědi s dlouhými zrny (LGC). To znamená méně přechodů v rámci struktury materiálu, výsledkem je znatelně menší zkreslení zvuku. Výrobce Audioquest je v audio oblasti pojmem, jeden z předních výrobců, a záruka kvality zvuku i provedení.

V hodnocení FLX SLiP na stránkách What Hi-Fi nebyl kabelu vytknut sebemenší nedostatek!

Prodává se po cívce (152 metrů)

Specifikace

technická data
Použití kabelu:  Ideální pro instalace do "husích krků"
Průřez vodiče: 4×14 AWG (2,08 mm²), nebo (při spojení vodičů) 2×11 AWG (4,17 mm²)
Struktura a geometrie vodiče:            Vysoce čistá, výběrová měď s dlouhými zrny (LGC), polotuhý soustředěný shluk vodičů
Dielektrikum: Samostatně izolované žíly společně opláštěné kluzkým PVC